Reklama

Reklama

Nejsledovanější žánry / typy / původy

  • Komedie
  • Akční
  • Drama
  • Animovaný
  • Dobrodružný

Oblíbené filmy (10)

Sedm životů

Sedm životů (2008)

Toto je film, který mě po hodně dlouhé době nedovolil ani na vteřinu sklopit oči, nebo si jen dojít pro pití. Excelentní příběh, a především výborný výkon Willa Smithe. Tyto role k němu opravdu patří(viz. štěstí na dosah, legenda o slavném návratu) Především posledních 5-10 minut filmu je hodně působivých na vaše city a pud sebezáchovy.

Obchodník se smrtí

Obchodník se smrtí (2005)

Skvělý film. Výborný výkon Nicolase Cage, výborné kamery vystihující všechny zajímavé scény. Podle mého názoru je natočený velmi realisticky a opravdu to takhle někde může chodit,my se to ale jako "normální" lidé nikdy nedozvíme... Dávám 5*

Avatar

Avatar (2009)

Tento film byl velmi očekávaný. Každý se podíval na trailer a řekl si"to bude ale pecka!" a taky byla! :) Byl jsem na něm již dvakrtá v kině,a myslím že by ani nebyly vyhozené peníze za 3 návštěvu. Skvělé efekty,bravůrní muzika a velmi poutavý a zajímavý příběh budoucí doby. Sice trochu uzavřený konec,čkolěvk by čekal že bude alespoň pár ukázek jeho dalšího života na pandoře,ale i přesto si určitě zaslouží 5 hvězd.

Loupež po italsku

Loupež po italsku (2003)

Tento film jsem viděl snad 50krát,a stejně bych se na něj zase podíval. Skvělé obsazení sympatickými(v případě Charlize Theron i sexy) herci,výborná muzika,ještě lepší zápletka a konec filmu. Nevím,jak více bych měl nalákat všechny, kdo chtějí příjemně prožít 104 minut akce a vtipu.

Warrior

Warrior (2011)

Ještě před shlédnutím traileru jsem si musel otevřít žebříčky nejlepších filmů a přesvědčit se, že mě nešálí zrak. Opravdu se tomu tak stalo. Je osmý v pořadí. Samozřejmě jej oproti ostatním hodnotilo stále málo uživatelů, ale myslím si, že se o svoje místo tolik bát nemusíme. Děj je tedy místy možná až moc podle amerického gusta, některým by mohl připomenout i veterána Silvestera v Rockym, ale je v tom něco více... Jedním slovem: Bomba! Tak snad mu to vydrží.