Comeback (2008) (seriál) odpad!

Nechápu co na tomto sitcomu lidi vidí. Po dobu půlhodinového dílu jsem se ani jednou nezasmál a celé mi to přišlo neskutečně trapné. Vytrpět těch 30 minut byl nadlidský výkon. Asi nemám tak vytříbený smysl pro humor.

Prázdniny pana Beana (2007)

V tomto filmu ať hledáte, jak hledáte, vtip žádný ( a když se objeví tak už je 10x ohraný) a ostatní postavy krom W. Dafoe neskutečně otravné. Nebýt závěrečného promítání filmu Payback Time od Carsona Claye tak bych asi neváhal s odpadem. Napodruhé shlédnutí snižuji hodnocení.

Harry Potter a Kámen mudrců (2001) odpad!

Nebudu se rozepisovat o tomto FUJ!!! kýči. Přes dvě hodiny utrpení, když jsme na tom byli se školouv kině. Pottrovští fanouškové prominou, ale mé hodnocení zní takto: NECHUTNÝ BLÁBOL NEJVĚTŠÍHO KALIBRRU!!!

Policajt v Beverly Hills (1984)

Jedna z mála komedií kde Eddie Murphy exceluje. Film má šmrnc, spoustu vtipných hlášek a okamžiků. Jedna z nejlepších krimikomedií.

Nájemní vrazi (1995)

Průměrný akčňák, který bych hodnotil 3*, ale za výkon Banderase přihazuji hvězdičku navíc.

Smrtonosná zbraň 4 (1998)

Výborné zakončení celé série. Tento díl je sice trochu víc komediálně laděn než jeho předchůdci, ovšem má všechno co ostatní díly předtím: svělé hlášky, dobré akce a vůbec všechno perfektně šlape, prostě zakončení jak má být. A pamatujte: "Řiká se rejže, čuláku!"

Smrtonosná zbraň (1987)

Snímek, který perfektně odstartoval kultovní sérii Smtonosná zbraň. Herecké obsazení bylo perfektní volbou - šílený Gibson a veterán Glover vytvořili jednu z policejních dvojic, která už asi nebude překonána. Co se týká hudby, navždy budu mít v paměti ty saxofonové vyhrávky, které film posouvají o úroveň výš.A co se týče ostatních prvků, jako děj, režie atd., nemám jedinou připomínku. Dle mého názoru jsou ale pokračování 2,3,4 ještě o krapítek lepší. Série smrtonosných zbraní je pro mě nepřekonatelným kultem.

Star Wars: Epizoda I - Skrytá hrozba (1999)

Moje první setkání se Star Wars dopadlo celkem slušně. Slušné triky i příběh, i když občas má tendenci snížit se k trapnosti a kýčovitosti. Normálně by to bylo za tři , ale závěrečná scéna s Darth Maulem, jak se otevře ten hangár, ta stojí za zarámování a za 1* navíc.

Simpsonovi (1989) (seriál)

Nesmrtelný seriál, který pro mě byl, je a bude tím nejlepším. Simpsonovi mají to, co má hodně málo seriálů: velice kvalitní, vtipný a hlavně chytrý humor, který nikoho nešetří - historické události, parodie filmů, zesměšňování kde koho atd. Osudy Simpsonových a celého Springfieldu si nedokážu vybavit bez vynikajícího českého dabingu. S přibývajícími sériemi kvalita humoru a vtipu samozřejmě klesá, protože přijít na nějaké nápady už dá fušku. 2-10 série simpsonů je pro mě požitek, který už asi nikdy neuvidím ani neuslyším.

Bratrstvo neohrožených (2001) (seriál)

Vše co bych o tomto seriálu chtěl napsat, napsal už přede mnou uživatel Řízek.