Do Říma s láskou (2012)

No jo, no, ale znám lepší. Féerie s operním zpěvákem mě však zcela dostala.

Milionový nadhazovač (2014)

Další film do sbírky stejných filmů. Hlavní hrdina je - jak už to tak bývá - asociální debil. Jéžiš, jak mě tydle sportovní "dramata" nebavěj. _Nejmilejší jsou ty tři indický kluci.

Tokarev (2014)

Už se mi dlouho nestalo, aby mě hlavní hrdina tak odpuzoval.

Padesát odstínů šedi (2015)

Nuda bez energie, bez vášně, bez ničeho. Něco na způsob Twilight, ale mnohem otřesnějšího. Postavy jsou jak z umělý hmoty, bez kontextu, bez logiky, bez povahy. A erotika taky pitomá.

Pokoření (2014)

Vidět Al Pacina, tak trochu jako tragéda, je neobvyklé, ale o to milejší. Jeho pohyb v prostoru je neskutečnej.

Podnájemnice (2014)

Něco neuvěřitelně rozkošnýho, milýho, smutnýho a především lidskýho. A místy i pekelně vtipnýho. Hlášky Mathildy jsou vybroušený skvost, nesympatický Amerikán je super votřesnej (samo jen chvíli - pak je naopak okouzlující) a Kristin je jako vždy úžasná.

Píseň (2014)

Podivnej film. 2* za hudbu. Promluvy otřesné, hlavní hrdina tak nějak balancuje, no nic...

Zlodějka knih (2013)

Udělala jsem tu chybu, že jsme měla rozečtenou knihu, která "je úžasná" a mrkla jsem se současně na film. A to nebylo dobře. Možná jsem to měla udělat naopak - pak bych film víc ocenila.