Méďa (2012)

Je to sprostý, je to fajn, narážky na retro věci/songy jsou vynikající. Marky Mark v komedii prostě funguje a do budoucna by u toho možná měl zůstat. Všechno se ale točí kolem zhulenýho a sprostýho plyšovýho medvěda, který se pohybuje v našem světě jako každý jiný a zcela jasně určuje tempo filmu. 106 minut vtipu to není, i tady jsou hluché pasáže, komedie asi nejde natočit s tím, že se u každé scény bude člověk řezat smíchy, ale rozhodně to je film, který splní účel = pobaví a člověk se u toho vážně od srdce zasměje. Smích léčí :-) A Mila je zase naprosto okouzlující!!!

Jeff, který žije s mámou (2011)

Příjemný a celkem inspirující film se super hudbou, která ten snímek perfektně doprovádí. Jasona Segela začínám řadit mezi oblíbené herce.

Všichni jsou v pohodě (2009)

Zajímavý a pěkný film o rodinných hodnotách a o tom jak život dokáže být pěkný a zároveň i na hovno v určitých situacích. RDN je prostě klasa.

Skóruj! (2007)

Solidní pičovinka na oddech, když nečekáte žádnej zázrak od toho filmu.

O rodičích a dětech (2007)

Příjemný film s fajn nápadem a stopáží, který určitě neurazí. Somr a Novotný naprosto vynikající sehraná dvojice.

Diktátor (2012)

Cohen je strašný hovado :-) Diktátor je mnohem lepší film než je Borat možná i díky tomu, že je mnohem absurdnější.

Ano, šéfe! (2009) (pořad)

V současné době nejlepší TV pořad u nás. Ale zároveň mi znechutil chuť chodit do restaurací. Nutno říct, že bez Zdeňka Pohlreicha by tak dobrej ten pořad nebyl. Jeho hlášky jsou něco neskutečnýho :)

Being: Liverpool (2012) (seriál)

Jsem fanouškem Liverpoolu takže mě seriál nadchnul, ale i pro ostatní fanoušky a amatérské hráče fotbalu to musí být zajímavé nahlídnout do toho, jak to funguje uvnitř profesionálního klubu na všech frontách včetně nahlídnutí do života hráčů. Každá z 6 epizod stojí rozhodně za shlédnutí.

Probudím se včera (2012)

Pohodovej film, ve kterým jsem se i já vracel do školních let myšlenkama. Mádlovi ksichty jsou perfektní.

Časové pásmo bylo změněno