Sex Drive (2008)

Klasická americká komedie by se dalo říct. Vtipné momenty střídající trapné u kterých se zasměje jenom američan, nebo psychicky labilní člověk. Potěšila mě minirole Setha Greena, který mě opravdu pobavil.

Pařba ve Vegas (2009)

Loučení se svobodou? No ani ne, ukáže se, že hlavní protagonisté během noci spáchali jeden průser za druhým a všechno musí pak napravovat a hlavně jim chybí ten nejdůležitější, který se brzy bude ženit. Série vtipných momentů se udržuje celý film a velmi jsem se pobavil.

Tobruk (2008)

Velké překvapení. Psychologické drama o československém praporu u Tobruku. Pro mě jeden z nejlepších českých filmů poslední doby, opravdu kvalitní podívaná, u které se mi ani nechtělo věřit, že film je od Českých tvůrců.

Protektor (2009)

Já jsem náročný divák a tady mi něco chybělo do 4*, každopádně ztráta času to nebyla a rozhodně je to film, který mě znovu utvrdil v tom, že u nás se točí dobré filmy, ale jejich bohužel málo a to je škoda. Oceňuju na tomhle filmu ale hlavně jednu věc, a to že tu nejsou herci, kteří jsou v každém druhém českém filmu poslední dekády.

World Poker Tour (2003) (pořad)

Poker je hra, které jsem propadl i díky tomuto pořadu. Jak jsem již psal u EPT, tak ubírají na kvalitě komentátoři na Nova sportu, ale i tak, jsem za to samozřejmě rád, že tento pořad zde běží, snad se dočkáme i WSOP a budeme moct sledovat opravdu to nejlepší z asi největšího fenoménu dnešní doby.

Fakulta (1998)

Průměrný, předvídatelný americký horror.

Šílenci na prknech (2001)

Oddechový film, který docela i pobaví. Rozhodně lepší než snowbordáci z naší produkce.

Faktor strachu (2001) (pořad)

Jeden čas mě to opravdu bavilo, ale čím víc extrémnější úkol č. 2 mě jaksi odradil. Přesto zajímavý nápad a pokud někdo rád adrenalin a extrémy, tak je tohle pro něj.

Gambler (2008)

Burt Reynolds zachraňuje co se dá v tomhle filmu. Poker je napětí, štěstí a to všechno mi tady tak nak chybělo, přesto to nebylo uplně špatné. Chybělo mi více opravdových hráčů. Ve filmu jich bylo jen pár.

Británie má talent (2007) (pořad)

Nemohl jsem jinak než 5*. Viděl jsem všechny řady a pokaždé mě to velmi bavilo hlavně díky 3 porotcům a dvoum velmi oblíbeným fanouškům Newcastlu, který provázejí pořadem a řikají si Ant & Dec.