Vy nám taky, šéfe! (2008)

Komedie ? Vůbec ne, splátanina všeho možného, a bohužel špatného. Asi 2x jsem se jenom tak pousmál, jinak jsem se sám sobě divil, že se mi povedlo to dokoukat. Je to škoda, potencionál to mělo, ale herci a scénář tento film doslova zabili.

Já, legenda (2007)

Will Smith opět nezklamal a po já Robot další skvělé Scifi. Tenhle styl Willovi opravdu sedí. Film mě upoutal některými efektními scénami a hlavně příběhem. Opravdu kvalitní snímek.

Štěstí ve hře (2007)

A zase ten poker.. O hodně lepší než Gambler, o hodně zajímavější s lepším příběhem. K tomu krásná Drew Barrymore a pro mě zatím docela neznámí Eric Bana, který zahrál svůj "poker face" velice věrohodně stejně jako je otec v tomto filmu Robert Duvall. Co mě potěšilo, že nechyběli ani opravdové hvězdy pokeru, které se třeba objevili jen na chviličku např. Daniel Negreanu, Doyle Brunson, nebo Barry Greenstein.

Jak na holky (2009) odpad!

Po dvaceti minutách vypnutá televize a radši jsem šel spát. Pro mě aspirant na titul nejhorší film vůbec.

Starsky a Hutch (1975) (seriál)

Čekal jsem něco jako film s Benem Stillerem a Owenem Wilsonem, který se povedl a je to opravdu skvělé. Díly jsou vyrovnané a je tu spoustu hlášek i krimi. A ta káru ve který se oba borci vozí, by chtěl asi každý.

Kráska a Ošklivka (2008) odpad!

Paris Hilton a její další snaha se zviditelnit, ale opravdu jen snaha. Ta hloupá bohatá blondýna je fakt všude a koukal jsem na to jenom, proto, že v tu dobu nic jinýho nedávali. Joel Moore má rozhodně na víc, než na tohle.

European Poker Tour (2005) (pořad)

Slabší odvar WPT, ale i tak velmi dobré. Škoda, že na nova sportu jak WPT , tak EPT komentují špatní komentátoři, což ubírá také na kvalitě. Pánové bysi měli vzít příklad z komentování high stakes poker v americe.

Nesvatbovi (2005)

Překvapivě povedená americká komedie. Vince Vaughn a Owen Wilson si spolu sedli a vytvořili zajímavou komedii točící se okolo " objíždění svateb " . Bohužel je to poměrně předvídatelné, ale i tak kvalitní a vtipné.

Zombieland (2009)

Columbus a jeho pravidla potkají Tallaheseho jakožto pěknýho machra. Bohužel oba, převezou dvě sestry, se kterými se nakonec spojí a bojují proti zombíkum. Chyběl mi tam lepší příběh, jakožto pro náročného diváka, ale i tak jsem se dobře bavil a to byl evidentně záměr filmu.

VIP Poker Show (2009) (pořad)

Jedna hvězdička za snahu propagace pokeru, ale tohle se Nově opravdu nepovedlo stejně jako jvalná většina jejich pořadů.