Nekecej! (2008) (pořad)

Stream.cz a možná nejoblíbenější pořad na této internetové televizi. Je to vtipné, dozvím se věci, které jsem nevěděl a dvojice Tomášů perlí o sto šest.

Hádej, kdo jsem! (2007) (pořad)

Ze začátku velmi dobré, zábavné, dobrý nápad, ale pořad upadl poté bohužel do stereotypu, což se dalo čekat.

Pánská jízda (1984)

Docela povedená, ale taky přehnaná komedie v některých momentech v hlavní roli s Tomem Hanksem, který prohodí pár vtipných hlášek a má opravdu povedené kamarády. Docela jsem se ale pobavil, takže účel to splnilo.

Forrest Gump (1994)

Zemeckis a jeho veledílo v hlavní roli s Tomem Hanksem. Tenhle film je prostě geniální a není moc co k tomu dodat. Vše již bylo řečeno.

Top Gear (1978) (pořad)

Neznám lepší pořad o autech a nic lepšího asi ani nebude. Jeremy, James a Richard představují auta skvělá, rychlá, ale i špatná, stará a občas i nefungující. Do toho mezi sebou tyhle tři závodí mezi sebou a to kdekoli na světě, testují auta, zvou si osobnosti do studia a hlavně umí pořad podat zábavnou formou a nestalo se zatím, abych se u nějakého dílu nezasmál. #edit1 Stal jsem se definitivně závislákem na tomhle pořadu. Stále lepší a lepší show. Jezza, Hamster a cpt. Slow jsou prostě vynikající a i kdyby mě auta nezajímala, tak mě to bude bavit. Názorný příklad je moje babička :-)

Návrat do budoucnosti (1985)

Zemeckis a natočil něco, co nikdo jentak nepřekoná v tomto žánru. Návrat do budoucnosti je prostě další z klasik, která nemůže omrzet a je pro každého. Michael J. Fox jakožto vycházející hvězda a bláznivý doktor Christopher Lloyd fungující jako dvojka, která se vypravuje do různých časových destinací. Navíc nemůžu zapomenout na skvělý soundtrack, který doprovází celý film.

Bláznivá dovolená (1983)

Bláznivá dovolená, je opravdu doslova bláznivá. Naprosto dokonalá komedie o tom, jak si vyjede rodinka Griwoldů do LA do zábavního parku. Nechybí šíléné momenty s příbuznými ani pří cestě rodinky do parku. Chevy Chase a jeho možná nejlepší role ve které se mi nadosmrti zapsal do paměti svými hláškami, zbrklostí a touhou vše dokončit a to za každou cenu.

Taxi (1998)

Pirát silnic, povoláním taxikář v Marseille Samy Naceri a jeho nadupaný peugeot, kterého by chtěl asi každý, kdo vlastní řidičák . K tomu ještě poměrně neschopný policejní sbor, což znamená spoustu neskutečných situací při životě na stanici i při pronásledování němců jakožto hlavní cíl policistů.

Městečko South Park (1997) (seriál)

Seriál na kterém jsem vyrůstal a který mě stále baví a i nové díly mají něco do sebe. Je to sprosté opravdu hodně, ale také zatraceně vtipné a některé hlášky kolují mezi mladými lidmi stále. S Cartmanem, Stanem, Kylem a Kennym, ale i dalšími obyvately SP se opravdu bavím a určitě tomu nebude jinak i u dalších chystaných dílů. Některým lidem se SP nelíbí kvůli použitým výrazům v seriálu, což je pochopitelné. Ale je potřeba si uvědomit, že Matt Stone a Trey Parker jsou géniové, kteří si z každé věci, události a osobnosti chtějí udělat maximální prdel ať už je to tragédie, nebo naopak a bez sprosté mluvy to prostě nejde a tyhle dva borci to prostě umí jako nikdo.

Prokletý klub (2009)

Michael Sheen jakožto dokonalý vzor jednoho z nejúspěšnějších anglických trenérů v historii ve filmu i pro nesportovní fanoušky poukazuje na trenérskou válku mezi Brianem Cloughem a Don Reviem, která začala tím, že Don nepodal Brianovi ruku, před zápasem. To vše vytváří skvělý film, který obsahuje dramatickou vložku, ale i zklamání a šťastné momenty, které patří k fotbalu i k životu.