Tvoje tvář má známý hlas (2016) (pořad)

První řada byla fajn, bylo to něco nového, bylo tam dobré obsazení. Od druhé řady už je to ale docela o ničem a neskutečné zhoršení kvality masek.

Týden bez závazků (2011)

Docela povedená komedie, sem tam povedená hláška, občas blbost, v dnešní době je těžký už natočit bezchybnou komedii. Zkráceně bych řek, celkem to pobavilo i když to byl takovej jednoduchej humor.

Události (1993) (pořad)

Nova bysi měla vzít příklad.

U Konce světa (2013)

Dvojka Simon&Nick prostě nezklame a k sobotnímu večeru super film. Jdu si vymyslet svojí mapu na tah :-)

Ulice (2005) (seriál)

Dalo by se říct, že u nás doma zastupuji normální lidi, kteří na tuhle, a to bez pardonu sračku nekoukají.

Uncharted (2022)

Jsem velký fanoušek herní série a byl jsem příjemně překvapen. Povedlo se to a těším se na další pokračování.

Velký draft (2014)

Posledních 20 minut zachránilo tenhle film od horšího hodnocení než 3*. Opět film, který působí až moc jednoduše, nereálně a ono to vážně tak jednoduchý není jako je v tomhle sportovním scifi. Samozřejmě nechybí romantická rádoby vložka a další klišé. Já se ptám proč? To se to vážně nemůže obejít bez tak ohraných věcí? Co se týče amerických sportů ve filmu, tak tohle může Moneyballu nebo 42 tak maximálně lízat kulky.

Veřejní nepřátelé (2009)

Čekal jsem více. Nelíbil se mi uplně výběr herců, obzvlášť Depp do role mafiána nepatří evidentně. Christian Bale byl vynikající. Marion se mi tu také nezamlouvala. Myslím, že z toho příběhu šlo vytěžit mnohem více.

Veřejný nepřítel č. 1 (2008)

Veřejný nepřítel č. 1: Epilog (2008)

Hodně dlouho mi trvalo, než jsem si dva díly týkající se Jacquese Mesrina pustil. Nevím proč, byla to jízda. Vincent Cassel si hraní nejslavnějšího gangstera užíval a bylo to vidět. Epilog se mi líbil méně než první díl, který měl větší spád.