Doupě bílého červa (1988) odpad!

Tak tendlenc filmík asi neměl vůbec vzniknout.Předloha je asi dobrá ale zpracování je hodně ale hodně béčkové a nic neříkající.Je to naprostá ztráta těch 90´které divák kouká na něco takhle slaboduchého.

Resident Evil: Afterlife (2010)

Co todle bylo?Koukám a koukám a ono pořád nic-proč tendle filmík někdo natočil mi není jasné,takže ta jedna * je za hlavní postavu.

Saltová (2010)

Už dlouho jsem neviděla takhle zbytečný filmík.Měla jsem pocit že pro agentku Salt nic není nemožnéééé-Toyotáá.Ňáké solidní akce-i když hóódně přitažené,nicméně pokud bych todle nedokončené dílko neviděla vůbec o nic bych nepřišla.Takhle sem ztratila skoro dvě hodiny z žití-zbytčně.Pro někoho snad ano,leč pro mou maličkost jednou kouknout a dost.

Malá Dorritka (2008) (seriál)

Tak todlenc je jedno z nejlépe zpracovaných děl Ch.Dickense se všemi prioritami které se dají o historickém filmu říci.Krásná staroanglikánská doba a způsob vyjadřování,ponurost s trochou lesku a všudypřítomná (někdy nepochopitelná) úcta k "předkům" byť jsou jacíkolivěk.Velmi podobné knižní předloze a vřele doporučuji všem,kteří mají rádi historické filmíky.

Anička jde do školy (1962)

Nemá hodnotit nikdo,kdo neprožil.Todlenc by mělo být napsáno nad každám filmíkem z doby minulé.Není to žádná propaganda,takhle to prostě bylo.No a byla to hezká doba.Skuste dnes pustit malé dítě po setmění samo ven-bojíte se?Naši se nebáli-nemuseli. Na lampionové průvody vzpomínám jako na spoustu světýlek v barevném obalu,sychravo,déšť a zimu a na a spoustu shořelých papírových sluníček.Vůbec né jako oslavu ňáké revoluce-takhle jsme to nevnímaly.Určitě todlenc není odpad,nýbrž ukázka,jaké že to bylo tehdá.A pokud se dítko mohlo kliďánko po setmění procházet samo venku-to už stojí za zamyšlení.Pouvažujte-hlavně ti odpadní!!!

Poslední vládce větru (2010)

Něco mezi nekonečným příběhem,mortal combatem a želváckýma ninjama.Rozhodně tendle filmík není žádný odpad,leč podle hodnocení koukám, že divák nechal emoce plout stejně,jako vodu.Už se těším na dvojku a další dávku solidních efektů.

Svatyně (2008) (seriál)

Docela originální námět na scifíčko,šmrncnuté ňákým fantasy nebo něčím mysteriózním.Skoukala jsem první dvě série a čekám na další (celkem netrpělivě).Jo,jo,ti co dělaj sci-fi jako je SG1-a dááál to zkrátka úúúmíííí.Každá další epizodka je lepší a lepší a nejlepší na tom je fakt,že tadydlenc je tak trochu od každého žánru,které jsou v poslední době cool.Nám sci-fi holikům se to určitě bude zdát koukatelné.No a komu se nelíbí.........hádejte co?!

Čarodějův učeň (2010)

Celý filmík je postaven na trikovém základu a to hodně dobře.Pokud mám todle dílko doporučit,pak komukolivěk,kdo rád kouká na fantasy a na N.Cage obzvláště.

Souboj Titánů (2010)

Pokud bude kdokoliv srovnávat stejnojmenný film z roku 1981 má smůlu.Nelze!Nechejte svůj logický díl mozkovny v úschovně a pouze koukejte a nechte se unášet výkonem Sama,Ralpha,Liama a ostatních.Koukatelný tendle filmík určitě je a jako oddechovku jej doporučím komukolivěk.Taky jste se tak zasmáli v části,kdy Perseus chválí "zombíka"?Já si ,po "zombí" reakci na pochvalu, hnedle vybavila J.Durhama a jeho "mrtvého teroristu" -aáááááá!

My Fair Lady (1964)

Pygmalion v muzikálovém vydání a pro fandy tohodle žánru je to jaksi povinností skouknout tendle filmík.Určitě si budete ještě dlouho přezpívávat třeba-"Jen se těš pane Hyggins,jen se těš".... a takovou tu "chtěla bych tančit jen......." Lowelova hudba je hodně chytlavá a G.Cukor prostě umí .No a co se týká hlavních představitelů?Jak se to říká? "No coment"!!! Dokonalost v každém ohledu.No a jelikož jsem skoukla verzi s dabingem,nevadí mi dnešní rekonstruovaná verze.Třeba že jsem "ne spík ingliš" tak si to skvěle užívám!Mňam!