Vlaštovka (pionýrská) (1964) (pořad)

Pionýr jsem nikdy nebyla,ale na sobotní vlaštovku sem koukala,páč se nebylo na co jinýho koukat.Jo a ještě jsem si k tomu vzala mejdlíčko.

Zpívá Karel Gott (1973) (pořad)

Jeden ze slušných pořadů s Gottem a pokud hostil Achila,Zachara a Bolka tak to bylo "Za vodou,za vodou žluté tulipány...Tyhle kluky jsem hodně poslouchala v Havířově a byly fakt dobří.

Hodina zpěvu (1988) (pořad)

Pro ty,kterým je tento pořad určený, je jistě hodně dobrý.Vcelku chytlavé dětské melodie a texty....takže "Když se zamiluje kůůůň.......no není to super?

Televarieté (1970) (pořad)

Tohle je takové malé české "ejn kesl buntes".Nevím jak se to píše německy,ale to je jedno.Když se na tento pořad koukám dneska, jsem trochu na rozpacích.Takže ty 2* jsou určitě za perfektního Vladimíra Dvořáka.

Videostop (1985) (pořad)

Tohle byla super soutěž pro filmové fandy.Kolikrát jsem nervózně hudrala-jaký že to filmový barbar soutěží.Ale doma na křesle je každý generálem a to asi při jakékoliv soutěži.

Kufr (1992) (pořad)

Koukám ,co všechno se tady nenajde.Jako soutěžní pořad pro celou naší rodinu to byla naprostá jednička.Pojmenovávání mnoha neidentifikovatelných věcí a nejlepčí bylo,jak stvárnit nápovědou "něco"?No a Čmaňa byl skvostný.

Šaráda (1990) (pořad)

Velice kultivovaný druh humoru pánů Šípa a Uhlíře není každému po chuti.Nicméně měl své kouzlo pro mnohého diváka a myslím,že i dnešnímu koukateli by mnohé dal.

Vega (1987) (pořad)

Někdo rád Vegu a jiný zase Magion.Myslím že to bylo stejně jedno.Každý z těchto pořadů měl své plusy i mínusy,ale seriály tam běžely nezapomenutelné.A´t už to byl Jack Holborn nebo Gorro-bílý pes,Čáryfuk nebo dráček Soptík,všechno to byly seriály,na kterých dospěla jedna generace.No a koukají na ně i dnes když vyšly za paďocha.

Manéž Bolka Polívky (1987) (pořad)

Bolek Polívka snad ani nemusí hrát,jeho osoba je rozený klaun v plné parádě.Škoda,že jeho manéže byly tak nevyvážené ,co do kvality.

Babiččina krabička (1963) (pořad)

Po mnoha letech znovu zhlédnutý pořad na ČT a nestačila jsem počítat,kolik že" hitů" se v tomto pořadu odvysílalo.Samozřejmě hitů z minulého století-jo toto letí a letí...! Ale stejně to byly móóc hezké písničky.