Manéž Bolka Polívky

(pořad)
  • Československo Manéž Boleslava Polívky (více)
Talk-show / Komedie

Bolek Polívka

Hudba:

Petr Hapka

Účinkují:

Bolek Polívka, Marie Rottrová, Jiří Pecha, Chantal Poullain, Lenka Filipová, Hana Hegerová, Arnošt Goldflam, Pavel Bobek, Miroslav Horníček, Jiří Stivín (více)

Od roku 1987 je pojem manéž spojen zejména s Bolkem Polívkou. Račte proto vstoupit do známé Manéže Bolka Polívky, která je někdy komickým obrazem našeho vlastního života a jindy fantazií světa klaunů. (Česká televize)

Martin741

Bolek Polivka je clovek, ktoreho rozhodne nepovazujem za alkoholika, ale skor za bonvivana, ktory vie, co je v zivote dobre. Ak takymto sposobom bude pan Polivka pokracovat, moze o par rokov kludne konkurovat velikanovi ako bol Vlasta Burian. Jo a k filmu/relacii : Manez Bolka Polivku sa vzdy postara mne o vybornu zabavu, kde sa mozem dosyta narehotat : 86 % ()

MM_Ramone

Prostredníctvom tohto titulu som sa prvý krát zoznámil so svojráznym komikom Bolkom Polívkom. Bolo to koncom osemdesiatých rokov minulého storočia, mal som asi tak dvanásť rokov a moc som tomu ani nerozumel. No už vtedy som si uvedomil, že Bolek je originálny týpek, ktorý vyčnieva z davu, a to nie len kvôli svojej vysokej postave. Dodnes mám na "Manéž Bolka Polívku" príjemné, trocha nostalgické, spomienky a rád si občas niektoré časti pozriem na YouTube. Bolek bol mladý, vtipný a hodne ostrý. **** ()

nascendi

V tejto databáze sa už v honbe za číslami a bodmi hodnotia a komentujú aj klipy k jednotlivým pesničkám, tak prečo by som nemohol a nemal ohodnotiť a okomentovať jeden z najvýznamnejších počinov na poli inteligentnej zábavy - Bolkovu manéž. Je úplne prirodzené, že kvalita hostí nemôže byť vyrovnaná a dokonca aj to, že jednotlivé diely sa Bolkovi vydaria so striedavým úspechom, ale z dlhšieho časového horizontu je manéž tým, čo by nám veľmi chýbalo, kdyby to nebylo. ()

H34D

Zábavná, do jisté míry i zajímavá a Vcelku inteligentní exhibice Bolka Polívky, která možná neměla vždy vyrovnanou kvalitu a úroveň, ale nikdy nebyla vyloženým zklamáním. Polívka zde dokazuje, že je jak dobrý herec, tak talk-show moderátor a na jeho skromné vystoupení jsem se, jako malý docela těšil. Kdovíproč mě to později omrzelo... 7/10 ()

LuckyK

Jedinečná legendární show, která je, myslím, nejdéle běžícím pořadem v televizi do dnes. Nikdo nemá šanci konkurovat mistrovi, který je jediným nástupcem Vlasty Buriana. I po více než dvaceti letech to vyvolává stejnou skvělou atmosféru a pocity. I když může být slabší díl, stále překonává dalece ostatní konkurenci v nadhledu a šarmu jeho humoru. Ukazuje, proč je Brno kulturním centrem na úrovni. Pamutuji si snad dokonce první díl, když jsem byl malý, takže pro mne i subjektivně obrovská porce nostalgie, která doufám bude ještě dlouho přicházet a trvat. ()

• Už rok po své existenci potkal tvůrce pořadu roční zákaz vysílání Manéže. (sator)

Zemřel herec Jiří Pecha

Zemřel herec Jiří Pecha