Mistři českého animovaného filmu (2004) (seriál)

Za tento pořad patří ČT obrovská poklona.Většinu těch filmů a filmečků z naší animované tvorby znám,jenomže nebyla možnost je kdekoliv znovu uvidět.Některé byly dokonce i "trezorové",takže je spousta lidí viděla vůbec poprvé.Pravda je,že né každý divák ocení tanto pořad,já jsem však přesvědčená že naše animovaná tvorba patřila mezi světovou špičku.Slovo "patřila" je myslím zcela správné ve srovnání s tím co vzniká dnes.Už se nenáme moc čím chlubit a Werichovo "Fimfárum"to všechno nezachrání.

Arizona Dream (1993)

Ať dělám,co dělám asi tomu filmu nerozumím.Skoukla sem to dvakrát a ono přád nic.Asi je to tím, že jsem moc realista a na sny už dávno nevěřím.Celé to ve mně zanechalo strašně rozpačitý pocit.Ještě že to zachránila dobrá hudba.

Vinnetou a míšenka Apanači (1966)

Když se po revoluci vyrojily "nové" mayovky,čekala jsem že se budu celkem zažraně koukat .Jak jsem se mýlila!..to co se vyrojilo je jen kousek od odpadu.Že tomu dám alespoň 1* je za hudbu a za Pierra Brice.

Mladé pušky (1988)

Budu to muset zkouknout znovu, tedy né že by to bylo až tak dobrý ale jdu hledat Cruise.

Hry bez hranic (1965) (pořad)

A co takhle branky,body,vteřiny nebo borec nakonec- to nebude???

Hovory H (1968) (pořad)

Pan Horníček byl skvělým žákem velmistra českého slova pana Wericha.Skvělý učitel, stvořil výborného žáka s velice kultivovaným a inteligentním stylem humoru.

Hamlet (1986) (divadelní záznam)

Hle,co lze stvořit bez dekorací,pouze za účasti vynikajících aktérů!!!

Král Škorpión (2002)

Nevím co tímto chtěl kdo říct.Já se hádám sama se sebou je li toto prequel nebo spin-off k Mumii,nebo je to ňáká béčková slátanina.Vychází mi to na tu slátaninu.To už raději Conana.

Vinnetou a Old Shatterhand v údolí smrti (1968)

Mylně jsem se domnívala, že jakýkoliv Vinnetou u mně nikdy nemůže dostat malé hodnocení.Ó jak jsem se mýlila.Jsou ještě horší než tento film!!!Pierre Luise deBrice mi to promine,jeho vinou to není.

Návrat do 36. komnaty Shaolinu (1980)

V době,kdy jsem měla první VHS a tento film zhlédla,to byla celkem bomba.Dnes se bohužel musím v hodnocení opravit,ale umění kung-fu obdivuji stále.Skoro všichni " Shaolini",jsou nádherným baletem lidského těla,zasazeném v naprosto primitivním příběhu.Každý další díl je slabší a slabší,leč na bojové scény se podívám vždy z úctou a obdivem.