Návštěvní den Miloslava Šimka a Jiřího Grossmanna (1970) (divadelní záznam)

Opravdu ze srdce závidím každému,kdo mohl sledovat, alespoň jednou, tuhle dvojici naživo.Atmosféra se bohužel nedá nahradit ničím.Tito dva pánové (pouze spolu) patří ke klenotům českého humoru a velké díky těm, kteří se postarali o to, že se zachovaly alespoň záznamy jejich skvostných povídek!

Lhář, lhář (1997)

Tohle je hodně slabá komedie, postavená pouze na Carreyovských ksichtech,ale představa takovéhoto splněného přání - to by byl fičáák ( hádejte kde) !

Profesionálové (1977) (seriál)

Dotaz na střední škole v hodině litratůry "A.C.Doyle,co vám říká toto jméno?" Většina odpověděla "seriál Profesionálové".Tohle není výmysl,to je ze života.Hodně úspěšný seriál!

Osvobození Prahy (1975)

Těžko komentovat něco,co je z historického pohledu blábol.Jako odpad to nevydím,ale neměla jsem tydlenc filmy ráda už jenom proto,že byly povinné!

Čáryfuk (1970) (seriál)

Když tohle sleduju dnes,obdivuji jednoduchost tohoto seriálu.Milé, jednoduché a zábavné.Co více chtít?

Knoflíková válka (1962)

"Mám v kalhotách,díru jak trám" a historická věta že" kdybych to byl"...Tohle snad utkví v pamněti každého,kdo tenhle film skouká.Já ho viděla jako holka a při každám průseru se u nás tahle věta o "kdyby" používala a v malých obmněnách dodnes používá.

Vinnetou a Old Firehand (1966)

Ta 1* je za hudbu a za odvahu,že něco tak dementního dokázal někdo splodit a ještě k tomu to pustit mezi lidi.Fuj.

Slunce, seno, jahody (1983)

Tahle trilogije je tak hloupá, až je vcelku koukatelná a jako kulisa v parném létě je to dobrý.Kelišová a další neherci jsou snad nejlepší,bez nich bych se na to nejraději už vyprdla!

Keoma (1976)

Magická hudba a Nero podává solidní výkon.