Transformers (2007)

"Nepřišel jsem léčit rakovinu, ale bavit lidi." (c) M.Bay..a ja se bavil : )

Muzikál ze střední (2006) (TV film)

Ok, Ok..z pozice mého vnitřního dítěte.. Sladký pár, Sladcí záporáci, Sladké písničky a Sladký konec a i když ve většině přídpadů to nevychazí, tady bylo vidět, jak si to hraní užívaj samotný aktéři..Disney; )

V pasti (2005)

Ve filmu se toho moc nedovíme a ke konci jsem už jen čekal, až se obrátí role, protože jakmile se ozval ten drtič opadků..a nedočkal se.

Flash Gordon (1980)

Davam 4* z nostalgie a vzpomínky z dětství, které převládaly, když jsem si tento film pustil po skoro deseti letech, foliové efekty, masky jsou k zasmání a film často moralizuje, ale atmosféra a queen jsou nepřekonatelní: )

Domino (2005)

Držel jsem se na třech hvězdách, ale jakmile začalo hrát Tom Jones & Stereophonics - Mama Told Me Not To Come tak jsem musel přihodit; )

Ostrov pokladů (1990) (TV film)

Nejzdařilješí filmová adaptace.

Válka světů (2005)

A jaký by to mělo mít konec, přijde Bruce Willis a začne odstřelovat jednoho po druhym...?

Vrána: Město andělů (1996)

Jednicka a dvojka jsou povedé. Trojka mě nepřesvědčila. Nečekal jsem,že tento film překoná první díl, ale jsem fanouškem Vrány, tak jsem si to užíval. Vincent mi nevadil, spíše naopak a nádherná Mia byla už jen perličkou

Ruka zabiják (1999)

nadherne absurdni a nadherna jessica alba. Jestli si říkáte při filmech,tak tohle se nemůže stát a ono se to nakonec nestane,pz hrdina vetsinou uhne...tak tady se to stane