• Krátkometrážní

The Day the Earth Stopped Masturbating (2012)

Bylo by zajímavé tento námět praktikovat do klasického filmu...myslím, že lidi by to pobavilo xD ale možná by to bylo až moc "divné" (ale divné je dobré no xD)

12 opic (1995)

Asi je to jeden z filmů, na který se musíte podívat vícekrát abyste ho pořádně ocenili...ale já nějak nemám silu se na něj podívat znova, film mě bohužel vůbec nebavil a čekal jsem něco úplně jiného...ale kdo ví, třeba jestli mě někdo přinutí podívat se znova tak ho konečně plně ocením :)

Skyfall (2012)

Craigovi jako Bondovi nemůžu moc přijít na chuť...ale po akční stránce si nemůžu na nic stěžovat, jen mi ten film prostě nějak nesedl no...znáte to

Expresní zásilka (2012)

Na tenhle film jsem se po shlédnutí traileru nemohl dočkat...ani vlastně pořádně nechápu proč xD jednalo se sice o docela originální film, ale ničím převratný nebyl...ale stejně byl super :P (takový job v NY bych si klidně nechal líbit :) )

Moulin Rouge (2001)

Písničky byly přímo perfektní! Opravdu nebyla tam žádná, která se mi nelíbila...film byl natočený velmi originálně a prostě nemám mu co vytknout...Nicole se mi nikdy moc nelíbila, ale tady byla velmi sexy :) příjemné překvapení pro mě.

Tele Tele (2000) (pořad)

Však ono to není zas tak špatný...teda vtipnější než 95% pořadů na nově to bylo...prostě srandy kopec xD

The Punisher: Dirty Laundry (2012)

Pojdme zabít několik lidí nerozbitnou flaškou Jacka a potom to spolu zapijeme...tato myšlenka se mi líbí a přitom jsem nad ní moc nepřemýšlel no.. xD

Dokonalý trik (2006)

Nolan je prostě bůh nečekaných konců a celkově filmografie posledních let! A navíc Jackman a Bale jsou perfektní herci, kterým hoodně fandím...prostě co víc si přát než takovýto skvělý film s nečekaným rozuzlením :)