• Krátkometrážní

Memento (2000)

Film, který začíná koncem a postupně se vrací zpátky...připomíná mi to trošku mého tatíka, který četl Proměnu od Kafky od konce...ale pravda, že on je takový čtenář, že přečetl asi 5 stran a kdybychom měli krb, tak by kniha skončila v jednom plameni. Ale rozhodně hooodně originální a pořád si nejsem jistý jak to vlastně skončilo no...Prostě...to je zase na každém, aby si to domyslel no xD

Jack a Jill (2011)

Nevím co mě donutilo se na to podívat, je to nehorázná kravina xD ale Sandler je sympaťák s debilníma nápadama a nemůžu se na něho zlobit dlouho a navíc, už jen podle fotky je poznat, že to bude hrozná blbost xD ...takže pokud se chcete podívat na blbost tak to je film, který dobře poslouží xD

Navždy spolu (2012)

Sympatická dvojice, pro Rachel mám slabost už dlouho a Channing je prostě borec! Líbí se mi ta myšlenka, že prostě když si jsou lidé souzení, tak překonají všechny nástrahy co jim do cesty život postaví...stačí jen bojovat a věřit...vybavuje se mi k tomuto filmu jeden citát od Boba Marleyho (ale nebudu vás jím zatěžovat...).

Ring (1998)

Ach bože to byla, ale blbost...Tohoto jsem se měl bát? Dyť tam nebylo ani čeho se bát...každopádně horrory nikdy nebudou mým kouskem dortu (no co šálek kávy/čaje je moc mainstream).

Novoty (1997) (pořad) odpad!

Vyhlašuju soutěž...né že bych si myslel, že si tento koment někdy někdo přečetl (až na uživatele Bukk co mě stalkuje! xD)...ale soutěž se jmenuje "Nejtrapnější vtip Petra Novotného"...oo ano slyšíte dobře! A o co se bude hrát? Třeba o vymazávač paměti na tyto trapné fórky...tak tu je můj kandidát: Tělo mělo revoluci a řídil ji mozek. Nu a na poradě se mozek postaví a povídá: "Tak teď se zeptám kdo z vás co chce, at za to můžeme bojovat...tak tedy Záda máte slovo " Záda zuboženě řekly "Chtělo by to lááázně"...Mozek: "Okey, ted Srdce"...Srdce si tak vyšlo a řeklo "No, chtělo by to trošku víc odpočinku no". A mezitím se ozvalo "CHTĚLO BY TO LÁÁZNĚ". Mozek: "Ticho Záda!...Okey, Játra?"...Játra: "No chtělo by to přestat s tím chlastem no". A mezitím se ozvalo "CHTĚLO BY TO LÁÁZNĚ". Mozek: "Ticho Záda!...Dobrá připomínka Játra...tak co vy Plíce, co chcete vy?". ...Plíce se postavily a řekly: No chtělo by to přestat s kouřením no" A mezitím se ozvalo "CHTĚLO BY TO LÁÁZNĚ". Mozek: "No tak sakra bude už tam vzadu ticho?!...Tak a teď se všichni postavte...no a Záda taky!" ...a Záda na to: Vždyť to říkám...nejde to...Chtělo by to lázně". (smích!) myslím, že jsem vyhrál no...tuhle sračku nepřebijete xD

Zlatá mříž (1999) (pořad) odpad!

Ach, kde jsou ty časy, kdy se každý průměrný Čech mohl těšit na neskutečný příval trapného humoru každou sobotu od 20:00 do 21:30 na Nově?

Eminem feat. Rihanna: Love the Way You Lie (2010) (hudební videoklip)

Megan Megan Megan...Smíšek Smíšek Smíšek...a k tomu 2 tajtrdlíci co jim do toho furt něco kecaj (ale ne Eminem je docela badass...ale Rihana má na hlavě divnou žvýkačku no)

Hra (1997)

Film plný zvratů a nečekaných zápletek...tak to mám rád. Konec byl neskutečně nečekaný...dost tak mindfuck no, přesně tak jak to mám rád :)

Prasátko Peppa (2004) (seriál)

Normálně bych se na tuto blbost ani nepodíval, ale tento seriál znamenal v hodinách frániny záchranu xD

Superžralok (2011) odpad!

Co byste dělali, kdyby na vás z moře najednou vyskočil asi 20 metrový žralok a uměl se docela rychle pohybovat po pláži? No já nevím, obdivuju odvahu té modelky co se mu postavila s deštníkem v ruce, ale já bych asi docela rychle vzal nohy na ramena no...ale možná jsem jediný. A za zmínku stojí taky souboj tanku na nohách se žralokem...jojo proč používat dělo když můžu kopat?!