• Krátkometrážní

Port Arthur (1980) odpad!

Učitel dějepisu nám řekl před tím, než nám ten film pustil..."viděl jsem asi prvních 5 minut a vypadá to na pořádný krvák. Japonci tam popravujou rusy a chcou jim vykonat poslední přání a jeden z rusů si vyžádá láhev vodky". Fakt krvák jak moje noha, blbost na entou co divné lidi připraví o 3 hodiny života...možná ta scéna s kozáčkem byla fajn...taková typicky ruská, ale jinak NUUUUDA.

Mizerové (1995)

Super film! Pokaždé když to vidím, tak se musím smát té scéně, jak se Martin dozví, z čeho je salám xD to je prostě epické...nevím co tady mají lidi za problém! Why so serious?

Avengers (2012)

Nějak mi uniklo co tam mezi superhrdinama dělal Hawkeye a Black widow (ale jak říkám, pěkné holky nic nezkazí...i když Scarlett u mě zas tak top není no..). Ale tak co hádat se nebudu, film to co se od něho očekávalo splnil...pobavil a vydělal fůůůru peněz...a všichni jsou spokojení a můžeme jít domů dát si koblihu.

Casino Royale (2006)

Tento Bond se mi moc nelíbil, byl jsem zvyklý na fajnou akci s Piersem a najednou taková rána, že jenom seděli v kasínu a byli všichni pořád hrozně zpocení...Ale při druhém shlédnutí (a navíc s větším počtem roků na kontě) nebyl celkový dojem tak špatný, sice byli pořád všichni zpocení jak prasata, ale musel jsem přihodit 1* (teda myslím...a když ne tak co no,.,xD)

Rafťáci (2006)

Jeden z mých nejoblibenějších českých filmů. Že se tomu těžko věří? Já nevím, byla to prostě sranda, nenudil jsem se a mělo to celkově něco do sebe (a byly tam pěkný holky no xD...ty nikdy nic nepokazí). Před pár lety jsem měl se sestrou každotýdenní tradici s tímto filmem...vydržela nám asi ...2 měsíce? xD

Mrtvý sníh (2009)

No jasný, uříznu si ruku, nechám se kousnout do péra, zabiju 100 zombíků a pak se debilně nechám zabít v autě protože mám poslední kousek pokladu. Ale zase nebylo to tak špatné, klidně bych rozkopal taky pár hlav nacistickým zombíkům...myslím, že kdyby mi u toho filmu nebylo tak neskutečně špatně, tak bych se bavil o něco víc xD

Smrtonosná past (1988)

Můj 2. nejoblibenější Vánoční film...hned po Lásce Nebeské...ne sranda nebudu si tu hrát na "overly manly mana", ale tento film je fakt super ;) sice už si tak trošku začíná zahrávat se supermanstvím, ale na tom není nic špatného xD i když nevím kolik bych potřeboval odvahy na to, abych skočil do výtahové šachty jen tak a spoléhal na to, že se udržím na druhé straně (Nebo to bylo šikmo? Teď už přesně nevím)

Hobit: Neočekávaná cesta (2012)

Moje obrovské očekávání se bohužel nenaplnilo...samozřejmě že u mě prostě za 5*, protože už za ten nápad, že se vrátíme do Středozemě (a dokonce 3x podle 300 stránkové knížky...jojo dojí se dojí...ale to je fajn!) bych dal 3* i kdyby se řešilo třeba špatně poorané pole v Hobitíně. Ale docela mě zklamaly souboje, hlavně Thorin vs Bledý skřet...člověka tak nabudili a von potom skončil dřív než začal no...ale co se dá dělat :)

Na tuhle nemám (2010)

Film, který dává všem z nás, kteří nejsou tak krásní, naději...ale ne vlastně je to docela hloupost...ale však co je na tom? Co by byl život bez hloupostí!

Futurama (1999) (seriál)

Na jedné straně je velká škoda, že tento seriál už nevychází, ale na druhé je to asi dobře, protože poslední série mě už zas tak moc nebavila a filmy taky nejsou nic moc (teda viděl jsem myslím 2 a nezanechaly ve mě žádnou trvalejší stopu...už si popravdě nepamatuju ani o čem byly no xD) ale Bender je prostě boží no xD