• Krátkometrážní

Panika v městečku (2009)

Bože bože co jsem to jen viděl xD, jako má to svoje kouzlo, ale prostě je to styl, který osobně nesnáším...

Borci z Blue Mountain State (2010) (seriál)

Seriál ideální, k pobavení, vypnutí mozku a zasmání se. Nemá prostě chybu! xD Je sice škoda, že byl ukončen po třech sériích...ale zase na druhé straně skončil, ještě tehdy, když byl skvělý a nestačil jít do sraček :)

Útěk do divočiny (2007)

Asi už všichni měli ten nápad, nebo ten pocit, že by nejraději hodili všechno za hlavu a vyrazili na cestu...je jedno kam, prostě někam daleko, daleko ode všech koho známe, za něčím neznámým...za dobrodružstvím. Přiznám se, že mě takové myšlenky napadly už mnohokrát...ale po pár dnech nebo někdy i hodinách zase zmizí...no nejsem prostě ten typ člověka, co by něco takového dokázal udělat. Sám sebe si v této situaci představit nedokážu...asi nejsem ten typ člověka. Jinak film byl velmi pěkný, hrozně se mi líbili ti lidé co Supertramp potkával na cestách, nebyli to žádní boháči, ani krasavci, ale všichni do jednoho to byli dobří lidé...ani nevím co tímto komentářem chci říct xD vemte si z toho každý co chcete xD

Jak jsem poznal vaši matku (2005) (seriál)

Škoda, že si seriál nedrží už svůj standart, jako v úvodních sériích (1-5 sérii jsem viděl asil 3-4 xD), ale i tak se v nově vycházející sérii objeví občas díl, který mě upřímně rozesměje :)

Simpsonovi (1989) (seriál)

Seriál, na kterém jsem vyrůstal a pořád ho rád sleduju...i když hrozně moc lidí říká, že nové série nestojí za nic...ale mě se prostě pořád ty díly líbí xD mají stále svoje kouzlo a zajímavou zápletku :) "Jak se z vás dvou mohli stát cestovatelé?!" - "Protože máme kompas, ale střelka je jen namalovaná"...... "My mluvíme vybraným způsobem, oni používají přízemní výrazy jako "Jo fakt?" a "Pojď sem na chvíli" - "Jo fakt? Barte pojď sem na chvíli" - "Ty pojď sem na chvíli!" - "Jo fakt!"

Dva a půl chlapa (2003) (seriál)

Se Sheenem to bylo super, s Astonem je to parádní (protože Aston je jeden z mých nejoblíbenějších herců no xD)...vždycky se rád podívám na nový díl, ale není to ten typ seriálu, co bych tak úplně žral a nemohl bez něj žít no :) ale je fajn :P

Živí mrtví (2010) (seriál)

Po 1. sérii mě to moc nebavilo, ale 2. si mě neskutečně získala...jen prostě nedokážu pochopit tu demenci těch lidí v TWD, že raději bojujou mezi sebou, bez pořádné příčiny, než aby se snažili spojit a vyvraždit co nejvíc zombíků xD u 4. série musím jít s hodnocením o hvězdičku zase níž...díly se mi hromadí a moc mě to už nebaví, doufám, že rychle dostanou nějaké nové nápady no...kvalita jde dolů od půlky 3. sérky :/ ...4 série---nůůůdááá

Podfu(c)k (2000)

Brad Pitt ve své nejlepší roli co jsem viděl! Ale celkově film je totální úžasnost, které mě neskutečně baví...toto je můj styl, toto je můj žánr...a tento film je prostě nejlepší z nejlepších :)

500 dní se Summer (2009)

Tento film mě neskutečně dostal...za 1. líbí se mi Zoey (asi jsem jeden z těch, co by se za Summer otočili v buse :P) a za další, líbí se mi až neskutečná reálnost tohoto příběhu, nemá to happy end a za to jsem moc rád...i když film rozhodně špatně nekončí...vždycky se na něho rád podívám znova :)