Ve jménu krále (2007)

OMG, tak to bola teda kktina a akčné scény tak dostrihané, že ani Kristus nevedel kto je kto.shit!

Norman a duchové (2012)

Toto, až tak pre deti podľa mňa nie je. Celkom strašidelné a zaujímavá animácia.

Team America: Světovej policajt (2004)

Bál som sa tohto bábkového počinu, aj keď South Park som žrával s veľkou chuťou. Moje obavy sa potvrdili. Zopár vtipných scén, ale nezachráni prehnanú snahu o zosmiešnenie "svetového policajta". Priznávam tvorcovia v niektorých prípadoch trafili klinec presne po hlavičke, ale skôr je to na škodu.(vracajúca scéna OTRAS!) Tretia * je za monológ o čurakoch...., to som plakal. :D

Program na ochranu princezen (2009) (TV film)

Na tuto "špecialitku" (vlastne ono to nemusí byt, až také zle pokiaľ ste 12 ročná puberťáčka ) som náhodou narazil v TV a dopozeral som to iba kvôli Selene :)

Třinácté patro (1999)

Solídna detektívka(thriller) s vynikajúcou temnou atmosférou, ktorá neni zbytočne prekombinovaná (vďaka za to). Nič výnimočné sa však nekonalo, napriek prekvapujúcemu koncu. Sympaťák Mueller-Stahl potešil.

Karlík a továrna na čokoládu (2005)

Willy Wonka sa nesmrteľne vryl do mojej pamäte. Typicky Burton, mieša úžasne farebný príbeh s nevysvetliteľným podtónom divosti. Scéna, keď prichádza Willy prvý krát, je jedna s mojich najobľúbenejších..

Madagaskar 3 (2012)

Pre deti to musí byt pecka. Pre mňa až taká nie, aj keď to ma výborné tempo, kopec vtipných scénok, je to krásne farebné, ale u mňa proste 3*

Zlatá sedmdesátá (1998) (seriál)

Originálny, super sitcom..........a Kelso je pan kkt. :)))

Dredd (2012)

Mám rád takéto vízie budúcnosti. Teda iba vo filme :( ! Veľmi sa mi páčilo Mega city, ale hlavne Mega stavba v ktorej sa to celé odohráva. Vlastne celý film je prešpikovaný dobrotami, či už droga , pekná mutantka, alebo Dreddova zbraň. Taktiež zaporáčka je parádna a riadne krutá. Velmi sa tu nechodí okolo horúcej kaše, mame dobro verzus zlo a ide sa na akciu, ktorej je počas celého filmu viac než dosť. Bolo to taká príjemná (až na tu brutalitu) jednohubka, ktorá pekne odsýpala.

Druhá šance (2012)

Toto len pre "starsie publikum".Tema vyskitujuca sa v kazdom manzelstve skor ci neskor. Je to v pi... ked vo vztahu niet kuska vasne.Paradna ustredna dvojica ktora to cele taha. Obaja hraju vynikajuco.Meryl Streep moc nemusim ,ale tu ako snaziva teta bola zlata.Vlastne by som dal aj 4* ale niektore "neprijemne" sceny (napr.oral v kine)a ten koniec boli na mna moc.