Asterix a Obelix (1999)

Klasická zábava v podání Christiana Claviera a Gérarda Depardieua.

Spirit (2008)

Nerozumím postoji většiny současných režisérů mezi, které se nepochybně řadí i Frank Miller. Ti si totiž myslí, že když obsadí do filmu několik "hezkých" ženských, podle mě jsou to spíš d*vky, mimochodem do této role d*vky se Eva Mendes výborně hodila, tak že májí úspěch zajištěný. Omyl. Takovou hrůzu jsem už dlouho neviděl. Jednu hvězdu ale musím dát za ty bitku s tím záchodem na začátku. Jinak děs běs!!!

Iluzionista (2006)

Při filmu jsem se rozhoně nenudil. Postava kterou ztvárnil Edward Norton (Eisenheima) my připadala velice realistická a přirozená. Stějně jako to bylo u Rufuse Sewella. Děj se zanedlouho začne pozvolna zamotávat a na konci se představí zajímavé rozuzlení. Hudba byla solidní. Prostředí poutavé. Kamera poměrně přirozená.

Nenarození (2009)

Nepřipadalomi to jako propadák, ale jak já říkám nenatchlo ani neurazilo. Pořád se pohybující kamera mě taky rozčilovala. Musím, ale přiznat hlavní postavy se mi dost líbily protože slečny byly přirozeně pěkné a přitom se netvářily jako mistryně světa, tak jak to býva u hezčích žen zvykem.

Zohan: Krycí jméno Kadeřník (2008)

Zohan mě dokázal neuvěřitelně pobavit, ale mnohdy byly scény jednoduše trapné Adam Sandler Zohana stárnil velice zajímave za mě 3***

Vykoupení z věznice Shawshank (1994)

Opravdu film, jak má být 136min. poutavé podívané. Výborné herecké výkony (Tim Robbins, Morgan Freeman ). Shawshank přibližuje ironii osudu, kterou se stává snaha dostat se z vězení za každou cenu i když někteří lidé už nejsou schopni vrátit se do normálních kolejí.

Lovci pokladů (1999) (seriál)

Chci jenom říct: Tia Carrere si asi myslí, že objevila ameriku soudím podle jejího namyšleného výrazu v každém díle. Tyhle ženy jsou pro film(seriál) to nejhorší co ho mohlo potkat. Režisér si vždycky myslí, že když tam nechá se producírovat trochu hezkou babu, kterých po světě běhají miliony tak, že je všechno zachráněný není. Ony totiž absolutně neumí hrát.

Laputa: Nebeský zámek (1986)

Laputa Zámek v Oblacích další "legenda" od Miyazakiho. Hned od samého začátku mě očarovala skvělá hudba-hudební doprovod která provází celý tento skvělý film. Animace úžasná, postavičky : Sheeta roztomilá mimořádně vydařená holčička spolu se všeumělem hochem Pacu. Nemohu zapomenout na tetičku "teroristku" se zlatým srdcem. Tento srdcervoucí zážitek mohl vzniknout jen spojením režie Miyazakiho, talentu kreslířů studia Ghibli a hudby od Hisaishiho. Jen z jedné věci jsem vždy smutný a to když film končí a já si říkám, že něco takoveho se rodí jednou za sto let.Krása 5*****

Dr. House (2004) (seriál)

Odborné i zábavné. Lehkomyslné i vážné. Emotivní i malátné. Dr. Hause obsahuje téměř vše co by měl obsahovat skvělý seriál.

Hvězdná brána (1997) (seriál)

Hvězdné dobrodružství na vysoké úrovni spojené se zábavou a nadprůměrnými hereckými výkony. Příjemné vizuální efekty. Mimozemské civilizace...