Bláznivá školka (2003)

Hodnocení mi připadá trochu zlé, je to rodinná komedie a jako taková nebyla špatná, á se bavil u mě tři a půl hvězdy.

Boku no kanodžo wa saibógu (2008)

Skvělé pojatý film, romantika a sci-fi vytváří velice ojedinělou kombinaci. Skvělá hudba, skvělý příběh, skvělí hlavní hrdinové. Užásné zpracování a výsleked je super.

Bokusacu tenši Dokuro-čan - Season 1 (2005) (série)

Celková kvalita není nijak veliká, ale za tu zábavu musím dát hvězd pět ( kvůli tomuto seriálu mám zničenou klávesnici, zrovna, když jsem pil tak tam " nahodili " takový ksicht, že jsem to všechno vyprskl na obrazovku a pak mi to steklo do klávesnice :-)

Božský Bruce (2003)

Jima Carreyho mám hodně rád myslím, že nejlepšího herce komedií vůbec. Proč, protože je tak potrhlý, že se to i vymyká představivosti. Má neskutečnou mimiku,představivost. Poměrně vysoké hodnocení, ale jak sem řekl jen díky Jimovy a Jennifer pro mě zase nejoblíbenější herečku (Krásná a skromná), touhle vlastností se nemůže pochlubit žádná jiná herečka dosahující její krásy a kvality.

Byl jednou jeden... život (1987) (seriál)

Tohle jsem prostě miloval. Každou neděli jsem nemohl ani dospat abych se mohl zase podívat jak to v tom našem těle chodí.

Cesta do fantazie (2001)

Cesta do fantazie: Tento film ukazuje Miyazakiho neuvěřitelnou fantazii a tvořivost. Podle mě nejlepšího tvůrce anime vůbec. Miyazaki dokáže spojit nespojitelné. Je to jako kdyby jste chtěli smíchat vodu a olej, to přeci nejde voda se od oleje vždy oddělí, tak jak to pozorujeme u většiny anime, které dospělým nic neříkají a jsou to prakticky vždy jen bezduché pohádky pro ty nejmenší diváky. Miyazakiho filmy, ale dokážou rozpoutat pořádnou dávku fantazie a emocí i u dospělé populace a to je podle mě obdivuhodné. Cesta do fantazie má úžasný scénář, děj. Animace je krasná obvzlášt u Miyazakiho slavných propracovaných pozadí. Postavičky: Chihiro-rostomilá, pracovitá malá holčička. Yubaba-pozoruhodně zpracovaná čarodějnice. Haku-mladý čaroděj a další užasne postavy. Tento film spolu s Laputou- Zámkem v Oblacích pro mě ční nade všemi ostatními filmy nejen nad anime ale i nad hranými filmy ve kterých nejsou schopni prožívat emoce jako v anime.Nakonec snad jen,škoda že jde dát jen 5hvězdiček protože bych jich dal i dvakrát tolik.Takže 100% 5*****

Claymore (2007) (seriál)

Skvělé anime plné zvratů a podvodů činěných skrz Organizaci na Claymore. Hrdinky s tělem napůl lidským a na půl Yoma, ale srdce jim zůstalo celé lidské... Působivé OST a nespočet scén...

Crows Zero (2007)

Dragoni to vystihl přesně :-)