Přežili jsme území nikoho (2014)

Trochu lepší televizní film, ale celkově hodně slabý. Nejvíc mě rozesmály naleštěný tanky, pučený z nějakýho muzea nebo od sběratelů - "se vopovažte je při natáčení nějak umazat, holomci, nebo vám je seberem!" :-D

Hele vole, kde mám káru? (2000)

Šílená krávovina. Je tam spousta vtipných scén, ale asiat ve fastfoodu a jeho "...a dál?" vede.

Modelář (2020)

Ubohá aktivistická sračka, která moc nedrží pohromadě. Mádlův Kato je celkem povedenej a nebejt jeho fórků, klidně bych dal odpad. Fakt nevím, čím si film zasloužil tak vysoký hodnocení ostatních.

Fantomas (1964)

Skvělá klasika, u které se člověk směje nejen vtipným scénám a hláškám, ale na dnešní dobu i poněkud "amatérským" trikům. Navíc když Honza Bažina v některých scénách vlastně honí sám sebe. Můj názor je ale samozřejmě částečně ovlivněn nostalgií a naprosto pochopím, když nad tím mladší generace ohrne nos.

Co jsme komu zase udělali? (2019)

Už to není taková pecka, jako prvotní nápad a film, ale pořád je to lehce nadprůměrná francouzská komedie, postavená na chytrých vtipech a ne na přehršli sprostých slov nebo padání odkudkoliv kamkoliv.

Co ste hasiči - Hořící pták (2021) (epizoda) odpad!

Zatím je to dost velká nuda. Na to, že to režíroval Skórka. Jeho Lajna nebo sKORO NA mizině jsou super.

Záhadný vesmír (2017) (seriál) odpad!

Docela bych chtěl potkat někoho, kdo těmhle žvástům věří a pokceat s ním o tom. Asi bych se smíchy po ... :-D

Navzdory smrti (2021) odpad!

Willižův další propadák. A lepší už to asi nebude. Ale asi za to byly dobrý prachy, když to vzal, protože bych se divil, kdyby ten důvod byl jinej.

Policajt nebo spratek (2014) (seriál)

Taková obyčejná ruská krimoška, samozřejmě plná klišé, ale i dobovejch reálií současnýho Ruska (korupce, bezostyšný zabíjení svědků, love-storka, ...). Ale když v bedně nic lepšího nedávaj, koukat se na to dá. Je to tak na úrovni německejch TV seriálů (Kriminálka Hamburg-Berlín-Drážďany-Lipsko-Magdeburg-Rostock-Cottbuz-Pankow-...), u kterejch buď člověk usne nebo druhej den vůbec neví o čem to bylo.

Zkáza Las Vegas (2013) (TV film) odpad!

Sračka neskutečná. Typický plnivo pro TV stanice typu Prima Cool a jejich věčně zfetovaný programový ředitele.