Armáda mrtvých (2021)

Snyder to poslední dobou nějak nezvládá. Nejdřív natáh Ligu na neúnosný 4 hodiny a  pak natočí tohle. A s těmahle lidma. Ten casting fakt nic moc, ale asi šlo vo prachy nebo co. A když se škrtí rozpočet, málokdy to dopadne dobře. Takže až to budou dávat v bedně, radši si půjdu číst nebo spát.

Star Wars: Síla se probouzí (2015)

"... Ty jsi z odboje?" - "Jo, jsem. Já jsem z odboje." - "Tak takhle vypadáte?" - "Jo takhle vypadáme. A někteří zase jinak ..." Z tohohle dialogu inteligence fakt přímo srší :-D  P.S.: Dneska jsem si to pustil v televizi jako kulisu k práci. Zážitek mi kazily samozřejmě reklamní bloky, ale i úplně debilní dabing, kterej si Nova k tomuhle filmu objednala. Převzali asi systém z východu a ověřili si, že děti z dramaťáku vyjdou přeci jen levnějc než dospělí a zkušený dabéři a herci. A proto doporučuju pustit si radši originální znění s titulkama, tak jsem to viděl před lety poprvé. Film pak vyzní mnohem líp.

Mazalové (2014) (seriál) odpad!

Opravdu strašná slátanina. Plus umělej smích. Jak pro blbý Američany, který nevědí co je vtipný a kdy se maj smát. Plus toporný "výkony" několika herců a pár nějakejch ochotníků. Co tím chtěla ČT říct? P.S.: V tý době byla ještě Mahulena štíhlá pěkná ženská a ne taková slonice jako dneska.

Dumbo (2019)

Za mě jde o jeden z nejslabších filmů z díly Tima Burtona, co jsem viděl. Navzdory celkem hvězdnýmu obsazení to prostě nemělo švih ani ty správný "Burtonovský koule". Natočit to někdo jinej, bez uzardění dám odpad.

Země ztracených (2009)

Je to taková obyčejná krávovina na deštivý víkendový odpoledne, kdy se vám nechce ven, ale ani koukat na něco "těžkýho". A hlášky Dannyho McBrida to dělají trochu víc ujetý a veselejší.

Polda (2016) (seriál)

Ač obvykle věci z produkce Primy nemilosrdně kritizuju, tentokrát musím uznat, že Polda se jim docela povedl. Samozřejmě na to, že to natočila Prima. Ale nebejt Matáska, bylo by to asi někde jinde. Jeho grimasy a postoje k týpkovi, co se 20 let válel, přesně seděj, dokáže bejt vtipně cynickej i ironickej. Ale i vážnej. Akorát tu Carevnu si mohli odpustit. Je vidět, že to je veterán před rozsypáním a i když jsou postavy před nástupem do "vozu" občas docela rozjetý, když vlezou dovnitř a snažej se někam jet, je hrozně vidět, že se bojej. Bojej se nejen aby to zas nechcíplo, ale taky aby to zabrzdilo a nebo na plac náhodou nevybouchlo. A to není jedninej renonc. Suma sumárum to jako celek ale docela funguje a dá se na to koukat.

Einstein - Případy nesnesitelného génia - Balistika (2020) (epizoda)

Spousta lidí tu píše o vtipech a hláškách, ale asi jsem hluchej a nic extra vtipnýho jsem tam neslyšel. Jen spoustu ironie a cynickejch keců. Ale že konkrétně ty měly bejt vtipný ... Úplnej odpad to není, spíš jen podprůměr. Prima zřejmě vsadila na "lidovější zábavu" než je třeba Polda. To není špatnej seriál. Ale asi jen díky Matáskovi, kterej to celý táhne. V případě Einsteina to ale moc nevyšlo. P.S.: A je mi líto toho malýho kluka, protože kostymérka (nebo kdo) usoudila, že bude "vypadat skvěle" v čepici kšiltem dozadu. A dítě chudák vypadá jak debil. Jak Pepa Blbický. Njn, Prima, no.

Nečum na mě show (2021) (pořad) odpad!

Přetrpěl jsem první díl a zkusím i druhej, jen abych se ujistil, že je stejně trapnej a ubohej. A souhlasím s Ojanem - tenhle webovej formát v bedně fungovat nebude. Na netu to fungovat může, cílovka si to třeba sama najde, pustí si několik dílů za sebou a pokud bude řádně zhulena, třeba se i zasměje. Primě šlo o přesun do televize nejspíš proto, aby přitáhla cílovku k primáckejm reklamám. Proč nechávat prachy gůglu, že jo? Jenže cílovka na bednu většinou nečumí, hledá si zábavu na netu. Takže se jim na vysírání v bedně vykašle a "pořad" se po pár tejdnech postupně se přesune do nočního času. Jako výplň toho nočního vysírání, na který nikdo nekouká. Jako různý teleshopingy a donekonečna opakovaný stupidní německý seriály.

Události (1993) (pořad)

Jak kdy. Před časem se zpravodajství natáhlo, přidalo "moderní prvky", nový studio a snaží se "jít s dobou". Někdy se to daří, někdy moc ne. Nicméně víc vyrovnaný a o pravdu se snažící zpravodajství na našich TV nenajdu (pokud tedy srovnávám zpravodajství v bedně), takže celkem nemám výhrady. Co se objektivity týče, ostatní stanice s ČT nemůžou soupeřit, protože stojej za hovno. A protože za vším, ale fakt totálně za vším, hledaj senzaci, aby přitáhly blbce, který nerozeznaj igeliťák od futrálu na kontrabas. Co se týká prezentace zpráv, komerční stanice jsou totální žumpa. Nejvíc k smíchu je snad Boučkovic CNN Prima sračka :-))) Jednou výjimkou jsou snad zprávy na Seznamu, ale ty jsou zatím takový amatérský a nesmělý a evidentně nemaj ambice převzít otěže "nejobjektivnějšího TV zpravodajství" u nás.