Velká čínská zeď (2016)

Naprosto průměrnej "akční" film s pár "hvězdama", velkou trikovou výpravou a ubohou zápletkou. Na sobotní odpoledně dobrý, ale v kině ztráta času a vyhozený peníze.

Robinsonův ostrov (2017) (pořad)

Slabota. Nejvíc mě tam sere ten moderátor, kterej je tupej jak rezavá kudla. Prkno (jak už tu někdo psal) je fakt pro něj nejlichotivější pojmenování. A celkově to má úroveň jiných tzv. reality show TV Nova. Na víc jejich produkce ani režie prostě nemá. EDIT: Po skončení musím zopakovat to, co už jsem psal na začátku série: moderátor je fakt neuvěřitelná lemra. Možná se vypracuje (Probst z americkýho originálu prej byl na začátku taky marnej), ale těžko říct. Nakonec vyhrál největší podrazák, protože si "porota" usmyslela, že to je "ten správnej herní styl". Njn, já bych tam asi jít nemoh, podrazáky nesnáším.

Okovy moci (1994) odpad!

Nojo, jak se někde objeví Dudlíkofffffff, je na průser zaděláno. Že ho to baví, hrát furt takovýho vola v tak hnusnejch filmech ...

Aféry - neuvěřitelné životní příběhy (2016) (pořad) odpad!

"Šokující" jen na tom jen to, že si producenti a vedení televize myslí, že taková sračka někoho "baví". A pokud se u toho někdo opravdu baví, měl by vyhledat nejbližší psychiatrické zařízení, pořádat o doživotní hospitalizaci a náklaďák sedativ. Protože takovej magor nemá v reálným světě co dělat.

Soudní síň (2016) (pořad) odpad!

Pořady tohoto typu nechápu. Diváci musej bejt totálně vygumovaný, tzv. "herci" asi ještě víc. Ale úplně největší vypatlaný debilové jsou ti, kteří tyhle pořady produkují a ještě si myslí, že se to lidem líbí. Buď je to banda feťáků, který je úplně u prdele divák (a v neposlední řadě zadavatel reklamy, který tohle svinstvo svými penězi platí), a jen se rochňají v tom "jak to pěkně natočili". A nebo jsou tak sjetý, že nevidí tu ubohost a v rauši se chechtají jak divákovi naservírovali psí hovna v pozlátkovém balení a s řádnou dramatičností. Ne, opravdu na to nekoukám, ale upoutávkám se nelze vyhnout v reklamních blocích jiných pořadů. A jelikož tyhle sračky vysilá v několika podobách i tzv. TV Barrandov (Soudkyně Barbara, Nejvyšší soud, Aféry - neuvěřitelné životní příběhy, apod.), obávám se, že podobnými počiny klesá TV Prima na úroveň totální žumpy českých soukromých stanic. Myslel jsem, že Primě se to nestane a že Barrandov tu žumpu zaplnil celou. Ale koukám, že místečko se ještě našlo i pro tu Primu.

Maigret - Maigret klade past (2016) (epizoda)

Z nějakého, pro mne nepochopitelného důvodu, Česká televize udělala ze zločinců Rusy, přitom v originále to jsou Češi a i mluví česky. Že by nějaké ovlivnění na základě současné protiruské hysterie? Trapné !!! Nejsem zastáncem Putina, ale připadá mi zbytečné měnit takhle film. Vždyť je to fikce !!!

The Grand Tour (2016) (pořad)

A velká jízda tří hračičků a "velkých kluků" pokračuje. V ještě větším stylu, s ještě většími náklady, ale s o to větší pohodou a bez servítků. Jen tak dál !!! Klasický Top Gear (BBC) s novými "moderátory" skomírá a nakonec se z něj stane nuda pro pár zatvrzelců a milovníků trapného Mata LeBlanca, který se sice tváří srdnatě a jako "starý matador", ale to je tak jediné co umí. BBC totálně pohřbila jeden skvělý pořad. Ale trio kamarádů a schopný Amazon udělali nový, ještě lepší a zábavnější. A že už to není tak moc o testování aut? No a co? Komu to vadí? EDIT květen 2020: Na prvním dílu 4. série už je vidět, že nápady docházejí, docházejí i síly stránoucím moderátorům a tak se nebudu divit když pořad skončí úplně (i speciály). James May se někdy koncem roklu 2019 v jednom rozhovoru nechal slyšet, že už toho má taky plný kecky a chce skončit. Takže teď už je to jen o tom jak dlouho se zbylým dvěma podaří Maye ukecávat k natočení dalšího dílu. Njn, čas člověk nezastaví, no. Ale že to byla parádní jízda ...

Belmondo (2015) (TV film)

Bébel je/byl (bohužel) super chlápek, kterýho bych hned bral za kámoše. Tedy ne, že bych jich měl málo, ale jeden takovej veselej rošťák navíc se vždycky hodí. Je s ním sranda, žádnou nezkazí, umí bejt šílenej i vážnej, citlivej i drsnej. Fajn člověk a PAN herec par excellence. Prostě Zvíře :-)

Nebezpečné vztahy (2016) (pořad) odpad!

Koukám, že Musil vylezl z díry a hned skočil do žumpy. Prostě si nemůže pomoct a musí si hrát na empatickýho vola, co někoho usmíří, jinýho odsoudí nebo mravně pokárá. A že je celá tahle sračka opět z dílny TV Barrandov nikoho nemůže překvapit, ti nic jiného než sračky neumí. Sledováním tohohle "pořadu" budu strašit děti až budou zlobit. Ale doopravdy je na to nikdy nenechám dívat, abych jim nezpůsobil nějaký doživotní trauma ...

Úklidové komando (2016) (pořad) odpad!

Dvě slepice - jedna tlustá jak prase, ale s "vysokou školou uklízení" a druhá hubená, ale o to blbější - se naserou někomu, kdo je údajně pozval, do baráku. A žasnou. Nejdřív jakej tam je (uměle vytvořenej) bordel, potom jak se jim podařilo všechny ty (uměle naaranžovaný) sračky uklidit. Viděl jsem jen upoutávky a fakt mi to úplně stačilo. A pokud někdo ztrácí čas celýho sledováním tohodle hnoje, bude nejspíš ještě blbější než všichni ti účinkující dohromady. Nejblbější je ale ten, kdo na tohle dá peníze. Takže nikoliv odpad, ale mínus 1000 hvězdiček.