Sbal prachy a jeď (2014) odpad!

Tak hloupej film jsem už dlouho neviděl. Vydržel jsem to jen asi 20 minut a pak to šlo pryč, protože na to se fakt nedalo koukat. Cusack na akční filmy fakt nemá. V jinejch věcech byl dobrej, ale tady fakt ne. A hlavně, že debilové z Primy to nazvali tak, aby to evokovalo dnes už klasickej kus "Sbal prachy a vypadni". Idioti.

O princezně Jasněnce a létajícím ševci (1987)

Jó, to bylo tenkrát, když měl ještě Troška relativně zdravej rozum a netočil "filmy" jen pro prachy a pro dementy. Protože jeho následná tvorba je otřesná a hrajou v ní jen opravdový trosky. Ale dementi rádi sáhnou do peněženky a zaplatěj nekřesťanskej peníz za lístek do kina a popadaj se smíchy za vyžraný panděra. To jsou holt dementi. A Troška tímhle filmem skončil svoji režijní kariéru.

Loupež ve velkém stylu (2017)

Hodně příjemná záležitost, i když jde o "gangstery" - důchodce. Není to nic k popukání, ale rozhodně ani žádná nuda. A už začínám přemejšlet kterou banku si vyberu já s kámošema, až přijde náš čas. Protože dřív než v důchodu nemá smysl banku vykrádat :-)))

Vesmír mezi námi (2017)

Ač sám romantický filmy nemusím (kór americký, mimo pár "nezávislejch"), tak tohhle je pohodová a chvílema i celkem vtipná sci-fi romanťárna, která sice totálně nenadchne, ale rozhodně to není ani šedej průměr. 70%

Turbo (2013) odpad!

Za mě nula, děti to vydržely 15 minut a zhnuseně odešly. To prej "není ani pro mimina ze školky". Takže ODPAD.

Tenkrát v Kalifornii (2017)

Nuda a šeď. Jedna hvězda za vtipný graffitti a parádní kozy Jessicy Gomes, ale jinak to stálo za hovno. Nevtipný, neakční, nemá to spád. Na Wiližovi je už hodně vidět, že je starej a už na to nemá, takže už by takovýhle filmy točit neměl. Goodman to samý - Walter Sobchak je jen jeden a žádná další postava se mu už ani nepřiblíží. Co se týká režijní a scénáristický dvojice - tihle hoši nic než maximálně průměr zatím nenatočili a těžko tomu bude jinak. Prostě na to nemaj.

Přímý kontakt (2009) odpad!

Naprosto otřesná sračka. Výkony "herců" (Lundgrena nevyjímaje) jsou na úrovni ochrnutý slepice a režisér nebyl asi ani sjetej, ani vožralej, ale blbej jak auto bláta. Hrůza!!!

Mimozemská invaze (2017)

Amatérská sračka. Jedna hvězda za nápad, ale kdyby to režíroval někdo jinej.

Modlitba lovce (2017)

Obyčejnej akční film s obyčejnou zápletkou a obyčejným koncem. Nenadchne ani neurazí. 2,5*