Vybíjená (2015)

Proč ne? Proč nezavzpomínat na gympl na srazu po 25. letech? Nemusí to bejt bránici trhající, filmařsky vytříbenej a filozoficky pojatej spektákl. Může to bejt obyčejnej film. Jako tenhle. Chápu, že mladá generace to ztrhá, sami ještě od střední tolik let nejsou, aby jim to dovolilo rekapitulovat. A chápu taky spoustu lidí, kteří už v tom věku jsou, ale nechtějí, z jakýchkoliv příčin, vzpomínat nebo rekapitulovat. Mě to sedlo. A připomělo mi to fakt, že nejsme ještě tak starý, abysme měli na zbytek života vystaráno nebo abysme nemohli svoje prohry změnit na něco lepšího.

2012: Doba ledová (2011) odpad!

Kdo takovýhle sračky financuje, to je mi záhadou. Kdyby ty peníze radši rozdali chudejm, udělali by líp.

Srážka s mimozemšťanem (2011)

Kterej debilní retard tenhle výbornej film pojmenoval "Srážka s mimozemšťanem" ??? To je tak složitý prostě jen opsat jméno Paul? Asi jo. Všude jinde jsou normální, jen českej distributor musí "vynalézt" novej, superdebilní název.

Hudební masakry (2013) (pořad)

Jednoznačně tenhle pořad vítám. Jak jeho formu, tak i obsah. Zpočátku mi Jardova patka vadila, to přiznám. Ale zvykl jsem si. Obsah převážil nad formou. Těch sraček, který jsou lidi schopný produkovat a někteří i s radostí poslouchat, je i u nás dost a dost. A proč o tom nenatočit byť i krátký video? Ty sračky jsou stejně tak hrozný, že si delší stopáž nezaslouží. A pokud si někdo chce pustit celý !písničky", najde to na YT.

Horší než smrt (2010)

Jedna hvězda za sjetýho Oskara, jinak je to sračka včele s Chrisem Rockem a jeho xichtem.

SuperStar 2015 (2015) (pořad) odpad!

Proč? Na co? K čemu? K hovnu. A k tomu, aby pořadatel vytahal co nejvíc peněz od lidí za SMSky. Od hloupých lidí. Protože nikdo jinej na to nekouká.

Vychytávky Ládi Hrušky (2015) (pořad) odpad!

Tenhle pořad si odpad asi nezaslouží. je to tak ultradebilní, až je to směšný. horsta Fuchse zpočátku taky všichni nenáviděli, protože byl trapnej a protože jeho TV shoppingový skeče nasazovaly stanice velice masivně. Nicméně nenávist postupně přešla ve výsměch a nakonec se stal Horst "legendou", pojmem. Stejně to bude s tímhle šulínem. Je tak blbej, až je ho člověku skoro líto. A jeho kroucení hubou je fakt strašlivý. Ale ba ne, odpad si zaslouží. Koukat na něj je ztráta času.

Rychlá hra (2015) (pořad) odpad!

Podvod v přímém přenosu. A lidi volaj a volaj a rvou jim prachy plnejma hrstma. A pak nemaj na účet za telefon a zbytečně se dostávaj do průšvihu. Kdepak, tihle hajzlíci to maj dobře spočítaný, ti vás "vyhrát" nenechaj.

Nikdo není perfektní (2014) (pořad) odpad!

A dokola a dokola a dokola a dokola a dokola a dokola, furt to samý, furt ty samý kecy. Krampol už léta fakt nic jinýho neumí. Kdysi dávno aspoň daboval, ale teď už na to nemá. Ale některým lidem zřejmě chybí komoušský estrády s Menšíkem nebo Donutilem, u kterejch se smíchy plácali do kolen a tak na to furt lidi choděj a koukaj. Ztráta času.

Tchyně (2015) (pořad) odpad!

Vy, co jste dali 3 hvězdy - to si děláte prdel, ne? To fakt nedokážete trávit čas nějak jinak než čučením na takovouhle sračku? Není lepší jít radši na pivko a pokecat s kámošema/kámoškama? Mně k odsouzení stačily reklamní šoty a přítomnost tý hnusný babizny. Opravdu nejsem takovej blázen, abych na to koukal na celý.