Na hraně zítřka (2014)

Na hraně páté hvězdičky... Od začátku film šlape. Restartové scény jsou až zdrcující, je mi chlapa i líto. Ústřední dvojice hraje "prostě spolu"! Je to bomba až téměř do finále, kde, já nevím, nějak došel scénáristům nápad na finále. Takže došlo k pro mě neoblíbeným nereálným fyzickým výkonům v odolnosti lidského těla, škoda. Ale i tak ten úvod všechno přebíjí na čtyři!

Na vlásku (2010)

"Jen jsem se zaposlouchala do zvuku hanebné zrady a následovala ho!" :D :D :D

Chuck (2007) (seriál)

Netřeba být přísný, že?! :) Ale takový trapně osmdesátkovo zoufalý pokus to je... brrr!!! Já vím, moje chyba, že jsem viděl těch několik podle šablony napsaných dílů! Ale koukám, že i osoba, kvůli které jsem to udělal dala nakonec tři hvězdičky, tak fajn! You talk the talk , do you walk the walk ? ;-) http://www.youtube.com/watch?v=k-RduxAYCQM

Thor: Temný svět (2013)

They wanted me to go to the cinema. But i said: "No! No! No!!!" And i was right! Za cestování metrem a polohu obráceného líbání tři hvězdičky, jinak by za ty "zoufale nutné" náhody a obecně nesmysly snad bylo i méně... Škoda. Ale možná se v titulcích skrývala naděje! :)

Kramerová versus Kramer (1979)

Jsou filmy, na které nemám odvahu, či chuť se podívat. Jsou filmy, u kterých se snažím zapomenout, že jsem je viděl. To je případ i megasmutného Kramerová versus Kramer. Díky tomuhle filmi si ale přesně pamatuji, od kdy znám význam slůvka versus...

Velkolepé století (2011) (seriál) odpad!

Osud tomu chtěl, že jsem viděl, byť jen po částech již poměrně dost dílů (tedy jsem kvalifikován s čistým svědomím k hodnocení). Jistou dobu jsem to považoval za neškodnou seriálovou záležitost z prostředí harému nehodnou hodnocení. Ovšem, když došlo na bitvu http://cs.wikipedia.org/wiki/Bitva_u_Moh%C3%A1%C4%8De a následné děkování dobyvatele půlky evropy jeho bohu, zjistil jsem, že nemohu jinak, než skoncovat s tím odpadem!!! Úplně ve mě vřela krev předků! Brrrr!!! "Hezké" bylo, jak se vyšlo vstříc domácím (myšleno zemi původu dílka) divákům, aby se nemuseli cítit rozpolcení případnou lítostí nad smrtí mladého chlapce http://cs.wikipedia.org/wiki/Ludv%C3%ADk_Jagellonsk%C3%BD hrál jej pro jistotu zralý padesátník.

Atlas mraků (2012)

Ač se trochu mračím, nemohu jinak ***** neboť jsou holt filmy, které mě přesahují a jsem ochoten si to přiznat! ;-)

Krajina s nábytkem (1986)

Čtyři hvězdičky za to, že jsem pana Javorského potkal párkrát na nákupu v suterénu Kotvy... Jinak film... nu, antidepresiva nezabírají tak rychle, možná Neurolek zabírá rychle a mohl bych to sjet znova, ale škoda Neurolu! :)

Kameňák 4 (2013)

Něco zvráceného mě láká pod vlivem těch děsivých, tajemných i zuřivě explicitních fotografií v galerii ke shlédnutí díla... ale času je málo, díky Bohu! :)

Úsvit mrtvých (2004)

Když už jsem se pod vlivem úplňku a The Walking Dead rozhodl shlédnout zombie film, bylo by nefér mu nepřiznat, že to docela šlo. Docela dost... Zombie nebyly tak mátožné jako ty seriálové a měly blíže k těm z WWZ, světu by zatopit mohly. Rickovu partu by nesežraly jen proto, že by ji sežraly, ještě když to byla Shaunova parta u ohníčku! SPOILER (pro citlivé maminky a tatínky): to zombie miminko bych tam vskutku oželel! No a co je v tomhle kousku nejlepší? Přece konec dobrý, všechno dobré! ;-)