Dva muži hlásí příchod (1975)

Bylo mi tak hrozně moc líto chudáka pana Hanzlíka a od té doby nevěřím paní Kotrbové!! :)

Jak utopit Dr. Mráčka aneb Konec vodníků v Čechách (1974)

Ano, dokážu pochopit, že někdo nedá tomuhle crazymajstrštyku pět hvězdiček. Jsou lidé, kteří nemusí mít rádi sedmdesátá léta. Kteří nemají rádi vodníky. Kteří nemají rádi krvavou tlačenku. Kteří nemají rádi lidi. Ale ne!!! Vlastěn nechápu lidi, kteří nedají filmu, ve kterém se cestuje potrubím, kde se můžete před vedoucím odboru proměnit v kapra a kde se můžete pářit jako žáby v bahně nebo sptruzi v potoce!! :-D :) Že madam?!? :)

Tři oříšky pro Popelku (1973)

Miluji scénu, kdy do cesty princi vstoupí princezna Droběna a pan král se diví vkusu svého syna! Zvěrstvo! :)

Konec agenta W4C prostřednictvím psa pana Foustky (1967)

Když já mám pro pány Vorlíčka a Macourka slabost! Přiznávám!! :) Mueheheheee!! Scéna s hrozící paní záhy vybuchnuvšímu automobilu mě v dětství úplbně odrovnala! Kouzlo minimalismu! :) To je zvěrstvo, jakým způsobem prochází pan Sovák s pejskem celým filmem!! :) Go on boys!! :)

Saló aneb 120 dnů sodomy (1975)

Viděl jsem poprvé tak houfně odcházet lidi z kina. My jsme zůstali. Po více jak deseti letech si z filmu v podstatě nepamatuji a už tenkrát bych tomu dal ***. Nicméně... byla to nechutná prasárna, kterou bych už znova vidět nechtěl! Jen, aby bylo jasno! ;-)

Bílý tesák (1973)

Mé dětské oči a oči Franca Nera, plus doba nedlouho po mém narození = film jak vidli! :)

Hombre (1967)

Plakám!