Appaloosa (2008)

Snad nikdy se mi nestalo, že by mi v nějakém filmu tak strašně vadil představil některé role, jako Renné Zellweger v Appaloose. Tu herečku nemam rád, ale tady byla opravdu strašná. Bez ní by to byl 5* film.

Odpor (2008)

Mam k tomu jenom jednu malou výtku a to přílišnou podobnost s Krvavým diamantem, kdybych neviděl ten vážil bych si Odporu daleko víc. Takhle to je jen opakování něčeho co tu už bylo...

Penelope (2006)

Slibný začátek s ne uplně vyhovujícím koncem (asi tak posledních 45 minut).

Percy Jackson: Zloděj blesku (2010)

Poameričtění starý řecký báje a pověsti jsou trochu zvláštní. Co si budem namlouvat je to blbost, na druhou stranu vás to nenudí protože řecká mytologie je prostě zajímavá. Scény s bohy a medúzou (hezčí medúzu těžko pohledat) jsou opravdu dobré, trochu mi zklamaly počítačový minotaurus a hydra (kvůli těmhle scénám tam měli pustit del Torra, ty jeho loutky by vypadaly rozhodně líp). Celý film je dost nevyrovnaný, začátek dobrej, souboj v kempu nudnej (konec je jasnej hned od začátku), medúza dobrá, hydra nudná, casino tak napůl, podsvětí vynikající (možná nejlepší část filmu), souboj mezi mrakodrapy je naprosto nudná a zbytečná záležitost kde si doted zajímavá postava Luka podělá celou svou existenci ve filmu, Olymp ujde až na závěrečnej rozhovor Posejdona s Percym, kterej je absolutně zbytečnej no a na závěr klasickej americkej happy end. Mohlo by se zdát, že se mi Percy Jackson nelíbil, ale neni tomu tak.

Superman (1978)

Superman pro mě byl vždycky nejméně zajímavý superhrdina o kterém jsem slyšel. A proto mi tento skvost dlouho unikal, ted můžu řícz že to byla chyba. Superman se zařadil mezi nejlepší komiksový filmy hned za Nolanovi Batmany. V roli Lexe Luthora exceluje hláškující a sarkastický Gene Hackman. Uplně mi nevyhovují scény s lítáním, které by i na rok vzniku mohli být rozhodně lepší. A pak ten konec kde sem nepobral jak lítáním okolo země dokázal vrátit čas.

Insomnie (2002)

Dobrý námět, dobré zpracování, dobré herecké výkony, ale k dokonalosti tomu něco chybí.

Trosečníci (2002)

Začátek na lodi je celkem dobrej, když ztroskotají a nenávidí se je to horší ale pořád se na to dá koukat a když se zamilujou tak je to neskutečná kravina...

Nightwish: End of an Era (2006) (koncert)

Jo, to je ještě z časů, kdy se Nightwish dali ještě poslouchat........., navíc pěkně natočený až na ty digitální plameny, jejichž význam opravdu nechápu.

Krajina přílivu (2005)

Tenhle film se hodnotí opravdu těžko. Bylo to dokonalý nebo to byla naprostá kravina. Vynikající scény se střídají s naprostým prázdnem u kterého se strašně nudíte. Ale rozhodně zaujme výkon Jodelle Ferland a postava Jeffa Bridgese.