Nejsledovanější žánry / typy / původy

• Akční
  • Horor
  • Dobrodružný

Anon (2018)

Film s dobrým potenciálem, ovšem špatně využitým. V průběhu jsem se nudil, myslel na jiné věci..

Statečné srdce (1995)

Má srdcovka v mé srdcové zemi, Skotsku. Kdybych nebyl Čechem, chtěl bych být právě Skotem. I kvůli tomuhle filmu. Díky, Mele!

Halloween (1978)

Klasika klasik. Již při úvodní písni mě mrazí po těle a těším se, až pohlédnu na tvář Mika Myerse. Nebo vlastně nepohlédnu? Venku prší a dešťové kapky dopadají hlasitě na římsu. Jen já sám, ve tmě. A to vše v předvečer halloweenu, aby byla atmosféra co nejlepší. Viděno znovu 2020

Spása (2014)

Eric Cantonaa, aneb zrodila se nová hvězda :-) přesně tam sedí svým vzezřením, perfektní western s dobrou atmosférou

Havel (2020)

Havel disident, Havel dramatik, Havel kuřák. Je vyobrazen v letech 1968 - 1989, nečekejte jej jako státníka. Jako jeho velký obdivovatel nevím, co bych měl vytknout filmu. Zase jsem si udělal jeho další obraz, o záletech jsem věděl, že 2x seděl také. O honičce v autech v ulicích Prahy jsem četl bez dechu. Nejlepší byl Landovský, frajer, co se nebál. Na konci filmu jsem přesně věděl, kam jde = mrazení po celém těle. 4 z 5ti!

plakát

Poznáš, až to přijde? (2010)

Na začátku jsem Lisu miloval. Sportovkyně, hodně silná, nic s ní nezamává. Postupně když nevěděla, co chce, stěhovala se, pak zase odcházela, už jsem přestával mít trpělivost. Na druhou stranu začínám mít, v amerikánském stylu, o všem si promluvit, sdílet pocity, zalíbení.

Dude (2018)

No asi jako pecku bych to nenazval a asi si na to později nevzpomenu. Ale mělo to svou hloubku a nečekané věci, navíc jsem neviděl moc filmů, kde hlavní úlohu hrají čtyři kamarádky...62%