Harry Potter a Relikvie smrti - část 1 (2010)

Vedle vězně z Azkabanu nejlepší film celé série. A toho dosáhl také tím, že je jednou z nejvěrnějších kopií knihy. Moc jsem se bavil, ale bylo to moc krátký. Pochopil bych, kdyby měl film osm hodin. Pak by dávalo smysl ho krájet na dva, ale tohle... no dobře tak remcám, protože se mi nechce čekat:) Ale co je regulerní stížnost - nechápu proč se dává do dvouhodinovýho filmu přestávka. Kvůli dětem? Věřte mi na Pottera už rodiče děti pár let neberou, alespoň na nedabovaný verzi nebyl v plným sále nikdo mladší šesnácti. Každopádně jako fanoušek jsem byl odměněn. Pokud si Yates nechává ty nejlepší špeky do posledního dílu (o což se modlím), tak to bude masakr. Bohužel asi do tý doby umřu nedočkavostí. 9/10 - bod ubírám za dělení filmu, pokud příští rok vyjde speciální edice filmu bez dělení klidně 400 min, tak si ji koupím:)

Windsorský protokol (1996) (TV film)

Takovej nudnej James Bond, bez superauta a multifunkčních hodinek. MacLachlan předvedl svůj nejhorší výkon kariéry. Nebrat 2/10

I Used to Dream (2010)

Takovej krátkometrážní rymejk Gaunerů:) Zpracování super, i herecky ucházející. Jenom mi taky nesedělo pár věcí: kukly - když mu unesli dceru, tak asi ví jak vypadá otec, ne?:), úloha posledního přeživšího a blicího kámoše (nepopsané postavy), jakékoli pozadí (příběh). Jak už někdo psal, ty dveře jako zbraň taky nebyly nic moc. Naprosto souhlasím s tvrzením, že s příběhem který by dával smysl, by to byla luxusní podívaná. 6/10

Nezlobte mimozemšťany (2008) odpad!

Vyhozených čtyřista korun do hajzlu!!! Deset korun mě stálo DVD, 250 Kč stál stolek z Ikea, který jsem vzteky rozkopl, a 140 Kč si účtuju za těch dvacet minut co jsem se na to vydržel dívat. Homevideo pana Letochy je tisíckrát zajímavější, než tahle... Bláznivá parodie na sci-fi filmy typu Akta X (WTF?). Asi nejhorší film všech dob -10/10

Machete (2010)

Úplné zklamání to nebylo. Vratké základy dlouho zachraňuje pevná konstrukce z fórů, krve, střev, sexy slečen, výborného obsazení, na konci se však film poněkud rozpadne (vyjma SSegala, nejlepší herecký výkon jeho kariéry). Už to bylo jako moc. Nicméně, Rodriguez udělal opět svou věc, nebraje ohledy na kohokoli. Bohužel musím říct, že u Planety Terroru to fungovalo o něco líp. 7/10 P.S.: kde sakra byl Tarantino?

Andělé a démoni (2009)

Chápu že při filmovém opisu knihy se musí hafo věcí ubrat a změnit, ale tohle...? Zklamání 3/10

Sekretářka (2002)

Romantické filmy nejsou zrovna mými favority. Tenhle ano:) 9/10

Evilenko (2004)

Jako dokument málo popisné, jako triler nudné. 3/10

Terminator Salvation (2009)

Proč v každém postapokalyptickém světě hoří voda? Ne vážně, vysvětlí mi to někdo? Na jakém principu to funguje? Co je palivo? Všimnětě si, že ohně hoří většinou jenom v noci... Kdo a proč je zapaluje? Proč ohně šlehají v pravidelných intervalech, z nesmyslných míst i v továrně na roboty? Nějaká forma klimatizace pro Arnolda? Teď ale k věci - vůbec to nebylo špatné:) 8/10