Nikdy neříkej nikdy (2009) (seriál)

Je to zvláštní ale v přehršli českých seriálů který si člověk může pustit před spaním, tenhle slovenský u mně vítězí na plný čáře. Ten zbytek růžových zahrad a věcí co nevymyslíš může jít do kopru. I když jak píše larelay je většina postav nesympatická a charakterně jsou tam kde by nikdo z nás neměl být, tak jim nemůžu než fandit:) Těším se na další díl... 7/10

Pařba ve Vegas (2009)

Zklamání. Opět jsem to viděl mnohem později než ostatní. Dle doporučení a 'recenzí' jsem očekával nejlepší komédii. Není to nejlepší komédie. Je tu pár míst kde se člověk zasměje a postava Ala je senzační, nicméně nezachrání to celkově nedotaženej scénář. Každá zápletka a zauzlení nikam nevygradovala. Přišlo mi že scénáristi udělali brainstorming absurdit, co by se tak mohlo stát, ale už na nich vůbec nepracovali. Doufám že Bangkok bude lepšejší. 5/10

Prohra (2009) (amatérský film)

I když má prohra hodně slabejch momentů, tak má i pár velice slušnejch. Dal bych normální průměr, ale dostává mě Milanova kamera, takže o jednu navrch.

Sherlock Holmes (2009)

Řadím mezi nelepší Ričího práce. Sherlock jak jsme ho znali je pryč... a je to dobře, moc se těším co Moriarti příště vyvede za podařenou taškařici:) 9/10

Terminator Salvation (2009)

Proč v každém postapokalyptickém světě hoří voda? Ne vážně, vysvětlí mi to někdo? Na jakém principu to funguje? Co je palivo? Všimnětě si, že ohně hoří většinou jenom v noci... Kdo a proč je zapaluje? Proč ohně šlehají v pravidelných intervalech, z nesmyslných míst i v továrně na roboty? Nějaká forma klimatizace pro Arnolda? Teď ale k věci - vůbec to nebylo špatné:) 8/10

Bathory (2008)

Když jsem po premiéře přišel na stránky CSFD a viděl ohlasy na tento film, přišlo mi že jsem asi byl na něčem jiným než ostatní. Byl jsem po drahně dlouhé době nadšen ze slovenskočeského filmu. Velice snadno jsem přehlédl některé uváděné nedostatky filmu (např. zmiňovaný komparz - nic jiného než třeba Brave Hearth:)), a od začátku do konce jsem si to užíval. Highlitem filmu byly výkony hlavních postav (Friel, Roden, Regan...), dokonce i Vondráčková se předvedla. Zpočátku jsem byl skeptický k postavám mnichů a jejich hračkám, ale během filmu jsem svůj postoj přehodnotil a dávám za ně body do plusu:) A Vašut a Podhůrským zase nebyli tak exponovaní, abych si na ně musel utvořit (třeba negativní) názor. Celkově to funguje a rád se na to podívám několikrát. 9/10

Den, kdy se zastavila Země (2008)

Na dlouhý zimní večer... proč ne? Rozhodně to nebyl světoborný film (i když měl být), morální dopad na mně neměl žádný (odpad třídím už dlouho:), herectví - průměrné (někde i nadprůměrné - malej Smith mě dokázal nadprůměrně nasrat a přál jsem mu aby ho Reeves zabil) a konec byl strašlivě špatnej.... Nicméně některý pasáže, např. metrixovské zneškodnění agentů, útok BPLek, léčba přejetýho policajta, byly dobrý. Celkově bych to zhodnotil: pokud zrovna nemáš na práci nic lepšího, tak tě nebude mrzet se na tohle podívat:) 5/10

Hancock (2008)

Názorný příklad jak se dá z hovna uplést bič, ale při prvním zapráskání se rozmaže po okolí. Začátek byl výbornej, klidně bych se vydržel dvě hodiny dívat jak dělá hovadiny. Super nápad s ožralým superhrdinou. Druhá půlka ale byla slabá jak instatní polívka. Padouši vůbec nebyli padouchovití, naprosto nevykreslený charaktery. Kdyby dosadili superpadoucha, nebo kdyby zločinci nebyli uplní diletanti, dal bych určitě víc. 5/10