Série(2) / Epizody(22)

Každý jsme nějaký. A každý jsme jiný. Ale vždy máme něco společného... Hlavními hrdiny seriálu Kdyby bylo kdyby jsou tři manželské páry z různých společenských sfér. Igor (Ján Koleník) a Adéla (Zuzana Fialová) nemají děti a žijí idylický život v domě s výhledem na celou Bratislavu. Užívají si peníze, které vydělali ne vždy poctivým způsobem. Tomáš (Roman Luknár) a Ingrid (Diana Mórová) mají šestnáctiletou dceru Mirku (Kristína Svarinská), krásný byt a slušnou práci. Nemají se úplně špatně, přesto jim něco chybí. Monika (Anna Geislerová) a Honza (Marián Miezga) mají tři děti, jsou s nimi natěsnaní v malém bytě a neustále se hádají. Osudy manželských dvojic se vzájemně proplétají. Na první pohled odlišné životy jsou ve skutečnosti úzce propletené rodinnými, přátelskými a mileneckými vztahy a vazbami. Jejich touhy a tajemství se den za dnem postupně odkrývají. (TV Prima)

MM_Ramone

Toto je najdrahší televízny seriál, čo sa na Slovensku doposiaľ vyprodukoval. Je to pravdivé konštatovanie a zároveň je to aj veľká hanba. To sa máme teda čím chváliť. Robíme zo seba pekných buranov. Andy Kraus je rakovina slovenskej filmovej tvorby. Zhubný nádor požierajúci mozgové bunky otupených, televíznych divákov. "Keby bolo keby" sa chce tváriť, že je niečo extra, ale v podstate je to len štedro financovaný stupidný seriál. Nestráviteľný scenár a zväčšej časti aj nestráviteľné herecké výkony. Generálnym sponzorom tohto projektu sú finanční žraloci z J&T Bank. Podľa mňa tento krát nevsadili na správneho koňa. * ()

ZZVOLY

zatial po prvom diele velmi slušne,dobre herecke obsadenie a celkom fajn dialogy zo života.velke plus za kameru a hlavne za skvely hudobny vyber pesničiek,najmä posledna skladba aj ked neviem od koho je sa mi velmi pačila! dufam že tvorcovia v nastupenom trende budu pokračovať a konečne sa budeme môct každy tyžden po dlhej dobe tešit na dobry a uspešny serial a nie na tie slataniny čo nam zatial tie naše televizie prinašali! Držim palce:)) ()

borec999

Neviem v čom Keby bolo keby tak nákladné, že sa stalo vo svojej dobe najdrahším slovenským seriálom vôbec. A scenáristicky sa Andy Kraus tiež príliš nevytiahol, pretože mi to prišlo len ako taká skrátená verzia Paneláku. Na druhej strane, v porovnaní s dnešnými produkciami typu Rodinné prípady/Policajné prípady je to ešte klenot (najmä po technickej stránke) 25% ()

larelay

Zatial to bolo naozaj vyborne, pacila sa mi kamera, dialogy, aj napriek tomu,. ze mam averziu voci snad vsetkym zucastnenym hlavnym postavam, okrem Ani a Miezgu. Fialova mi ide slusne na nervy a navyse ako keby okopirovala svoju postavu z BratislavaFilm-u, Luknara nemusim odkedy som ho osobne stretla a v poslednej dobe, vzdy ked prepnem NAHODOU na nejake slovenske programy, alebo vidim nejaky cesky film, vsade Luknar. Luknar v tom pritrtkanom serialy na Jojke, kde vyzera ako uchylny ujo Adolf z Nemecka, Luknar v tom neuveritelne zlom serialy, ktory si clovek zapne len ako sedativum pred spanim, pretoze v tom case uz nevysiela ani TA3, Luknar proste vsade. Fakt priserne. Morova je standardne dobra herecka, ale neuveritelne nesympaticka :) A uz by som mohla aj k deju nieco povedat. Myslim, ze sa to realitou aspon trochu priblizuje beznemu zivotu ludi zijucich v krajine zvanom Slovensko. Je fajn, ze sa riesia problemy kvantum prachov versus nedostatok prachov, manzelska nevera, tehotna dcera, nefungujuce manzelstvo a podobne. Summa summarum, tesim sa na dalsi diel. ()

Ssoumess

Je to zvláštní ale v přehršli českých seriálů který si člověk může pustit před spaním, tenhle slovenský u mně vítězí na plný čáře. Ten zbytek růžových zahrad a věcí co nevymyslíš může jít do kopru. I když jak píše larelay je většina postav nesympatická a charakterně jsou tam kde by nikdo z nás neměl být, tak jim nemůžu než fandit:) Těším se na další díl... 7/10 ()

• Najdrahší seriál v slovenskej histórii. (Blader589)
  • Seriál se odehrává v současnosti a je zasazen do Bratislavy a blízkého okolí. (ČSFD)
  • Technologie zpracování seriálu Nikdy neříkej nikdy - použití moderních kamerových systémů, kde každý obraz je propracovaný do nejmenšího detailu, čímž vznikl jeden z technicky nejkvalitnějších a nejdražších slovenských seriálů vůbec. (ČSFD)