Salton Sea (2002)

Skvělej scénář a režie, kamera a herecké výkony taky nemaj chybu, závěrečná pointa je taky dobrá a navíc je to dost zábavný. Pro mě jasnejch 90%

Hele kámo, kdo tu vaří? (2005) odpad!

Nemůžu dát jinou známku komedii, u které jsem se ani jednou nezasmál, zato se mi několikrát zvedl kufr.

Čarodějky (1998) (seriál) odpad!

Tohle opravdu nechápu, může my někdo vysvětlit jak je možný že to má víc jak jednu řadu, nebo spíš, jak to že to má víc jak jeden díl. Je to hrozná blbost, nudná, špatně udělaná, špatně zahraná. Producenti a scénáristi takovejdlech dílek by se měli preventivně střílet.

Vojákova dívka (2003) (TV film)

Originální téma, skvěle natočené a skvěle zahrané

Junior (1994) odpad!

Těhotnej Arnie !!?? Bože proč?

Wild Wild West (1999)

Nuda okořeněná několika dobrýmy vtipy. A kvůli tomuhle dílku odmítl Will Smith roli Nea.

Černý Petr (1963)

Jediné co mě na tomto filmu hrozně štve, je to že ho nemůžu sehnat. Ahóóój, slyšíš ten rozdíl, ahóóój.

Manituova bota (2001)

Příšerná blbost plná levných, trapných a fekálních fórků u které jsem naprosto skvěle bavil, což pro mě bylo dost velké překvapení, protože tento druh humoru opravdu nemusím, ale u tohodle dílka jsem se opravdu srdečně chechtal skoro furt.

Jump Street 21 (1987) (seriál)

Tajný policajti ve školách, "proboha to snad ne!!!", toho se opravdu dožít nechci.

Barbar Conan (1982)

Skvělá fantazy, která do příchodu Pána Prstenů neměla konkurenci