Údolí stínů (2002)

Velmi americké a patriotické, což není můj šálek kávy, ale přesto se mi to líbilo. Ono to prakticky nemá žádný příběh, je to jen chvilka výcviku a dvouhodinový masakr, občas prostřihnutý patetickejma scénama z domova vojáků, které podle mě filmu dost škodí. Dávám dvě hvězdičky za film, třetí je za postavu seržanta.

Trosečník (2000)

Jako vždy skvělý Hanks. Scény z ostrova perfektně vymyšlené a ještě lépe zahrané, dvojnásob to platí u rozmluv s Wilsonem, ale bohužel to je vše. Musím říct, že při odchodu z kina jsem se cítil jak idiot, že jsem zaplatil 150kč za to, že jsem mohl dvě a půl hodiny pozorovat totální reklamu na FeDex. Dvě a půl hvězdičky.

Desperado (1995)

Střílečky nejsou zrovna mým šálkem kávy, až na pár vyjímek mezi které Desperado bezesporu patří,má styl,charisma a koule

Con Air (1997)

Z těch tří hvězdiček jedna pro Malkoviche, který mě opět přesvědčil, že dokáže zahrát cokoli a jedna pro Buscemiho. .

Bad Taste - Vesmírní kanibalové (1987)

Naprosto nechutné a úchylné s mizerným scénářem, triky a hereckýmy výkony, o dialozích radši ani nemluvím . Slintám u toho blahem vžydcky když to vidím. Derek je bůh.

Nic než pravdu (1999)

Velice důležitý, ale i velice nebezpečný film. Při obhajobě Mengeleho před soudem mi běhal mráz po zádech, když jsem si uvědomil, že takto se obhajovalo samo před sebou ohromné množství lidí, kteří páchali za 2.světové války neuvěřitelná svinstva. "Proč jste přežili Osvětim? Protože si vás dr. Mengele vybral na své pokusy." Nejslábší částí filmu je pro mne únos Petera Rohma do Argentiny, nejsilnější výpovědi svědků a obhajoba Petrem Rohmem.

Hale and Pace (1988) (seriál)

Anglicky humor je dost různorodý a skeče tehle dvou chlapíků jsou u mě na třetím místě(1. Monthy Python, 2. Červený trpaslík). Už jen jejich písnička "Si li správný katolík, nenasadíš nikdy gumu na kolík" zpívaná v irských krojích, je za pět hvězdiček.

Klub sráčů (2000) odpad!

Možná jsem tupější než syn vesnického idiota a televizní rosničky, ale nepochopím jak tahle megaultra nechutná sračka mohla spatřit světlo světa.

Jedna ruka netleská (2003)

Nevim co při psaní scénáře fetovali, ale musel to bejt fakt dobrej matroš. Sice jsem nějak nepochopil o čem ten film je, ale pobavil jsem se, tři a půl hvězdičky.

Star Wars: Epizoda III - Pomsta Sithů (2005)

Nevim jestli jsem byl na stejnym filmu jako zbytek světa, ale pro mě to byla neuvěřitelně nudná blbost už od samého začátku, absolutně nejhorší díl ságy. Už první bitva mě nudila, a to jak na jejím konci přistáli na zemi s několikset tunovým hovadem, kterému chyběla polovina trupu(shodou náhod ta kde byly motory a řídící prvky, takže netušim proč nebo spíš jak to zkoušeli řídit), vyryli do země dlouhatánskou brázdu a stojící senátor Palpatin se jen jemně nahnul dopředu,tak to mě fakt dostalo. A to byl teprve záčátek mnoha podobných nelogických kravin, kterým bych uvěřil nebo by mě bavily kdyby mě bylo deset. Další věc jsou naprosto příšerný dialogy a těžce nepřesvědčivý důvod pro obrácení Anakina na temnou stranu. Fakt jsem litoval peněz za lístek