Mlha (2007)

Na začátek musím uznat, že se mi film líbil. Ale uvítal bych kratší stopáž, děj byl zbytečně moc roztahaný. Závěr byl povedený.

Texaský masakr motorovou pilou 3D (2013) odpad!

Slušná blbost, ale ten závěr se mi celkem líbil - nakonec se vyjevil šílenec se svou sestřenicí jako slušní lidé oproti starostovi a jeho synovi :/)

TRON: Legacy 3D (2010) odpad!

Nic záživného. Nuda, nuda a zase nuda. Ani jsem víc neočekával. A hlavní hrdina - no, byl chytrej jako rádio. Nedokoukal jsem!

Nevědomí (2013)

Na shlédnutí ucházející snímek. Ostatně mě rozhořčilo, že to ke konci působí jako vykrádačka filmu MOON a konec dosti podobný doletu Smithe a Goldbluma na mateřskou loď v Dnu nezávislosti. Ale letecké akční scény s dronama jsou vynikající.

Lesní duch (2013)

Pecka!!! Původní verzi jsem viděl s monodabingem a nebylo to nic světového, ale tento remake, který si jede podle svého je fakt našlapanej. Člověk, kterej jde na takový horor do kina, tak se jde hlavně pokochat silnou řezničinou a nehledá žádné rozsáhlé příběhy. Pro mě víc než úchvatná podívaná. Jsem opravdu nadšený, že ještě někdo umí natočit horor, do něhož se zažerete od začátku do konce. U mě víc jak 5 hvězdiček.

Poslední výkřik (2012) odpad!

Šílený odpad. Snaha o kopírování vřískotu nějakým Kučerou, který nemám talent natočit ani dvacetivteřinovou reklamu :/D Do toho na začátku Ubohá Bartošová - no to je Terno. Člověku je z toho všeho nějak na blití. Kdo neviděl, ať raději neztrácí čas. Celkově česká kinematografie takovými počiny leze světelnou rychlostí pod kytky. A že takto nablblých filmů od českých tvůrců není málo.

Mama (2013)

Nezáživný film o ničem. Příběhů jedoucích na mrtvých bytostech, které se plíží černými stíny rozvrzaných domů a léčeben je nespočet - nechápu, proč má Mama tak vysoké hodnocení - já dávám jednu hvězdičku s tím, že vlastně nevím ani proč? Možná kvůli začátku, který vypadal slibně, ale tam to také skončilo. Navíc zpracování digitální náhradní mámy stálo totálně za H.... - to se raději podívám na Nenávist, která se velmi vyvedla.

Kronika mutantů (2008) odpad!

Další dílo, které odplave v kalné řece odpadů. Nemám slov k tak špatnému filmu.

Moon (2009)

Po dlouhé době vynikající film, který jsem hltal od začátku do konce.

Den, kdy se zastavila Země (2008)

Pěkné, až na špatný závěr, kdy mimozemšťané opět procitnou a zjistí, že lité ve skutečnosti nejsou tak špatní, jak si všichni myslí. Děs. Proč konečně někdo nedotáhne sci-fi katastrofické do zdárného konce zničení lidské rasy. No snad se jednou dočkám :/)