Pohřben zaživa (2010)

Pro mě teda dost silný příběh s překvapivým koncem... (teda jak se to vezme). Logika občas pokulhává, ale na druhou stranu... aspoň je na co se dívat. 4*

Podfu(c)k (2000)

"In the quiet words of the Virgin Mary... come again?" Úžasný hlášky, vtipné situace a všechno bylo fajn. Chvílemi jsem se moc neorientovala v ději, ale jinak super. 4*

Ztroskotaná láska (2005)

Taková teen hloupost. Ale když už toho paříte hry, jako já, tak je Vám to jedno :D

Jak vycvičit draka 2 (2014)

Paráda!!! Nádherné. Byla jsem na 2D, protože nejsem vyloženě fanda 3D a poprvé u jakéhokoli filmu jsem si říkala, že to byla za to 3D možná stálo. Nádherná animace a krásné barvy. Opravdu mě to nadchlo. S jedničkou to srovnávat nebudu, jelikož nevím... Možná tohle bylo o chlup lepší. Opravdu úžasné. 5*

Manžel nebo milenec (2011) (TV film)

Opět se můj názor liší od většiny, ale to vůbec nevadí. Mě to bavilo. Bylo to zajímavé a překvapivé. Konec si každý může domyslet sám :) 4*

Revizoři (2003)

Poprvé v životě film nehodnotím. Pouze komentuji. Jelikož jsem po půl hoďce usnula... ale tu půl hodinu jsem nechápala a netoužím si to pustit znovu :D

Plán útěku (2013)

Musela jsem na třikrát, jelikož jsem pokaždé usnula. Vůůběc mě to nebavilo. Bylo to kýčovité... a přehnané.

Přežijí jen milenci (2013)

Nádherný film. I když trochu bez tempa. To že chybí děj by nevadilo. Skvělý soundtrack, scénář a ostatní věci to kompenzují dostatečně... ale to tempo! Já si musela dát každou chvilku pauzu, aby mě to nezačalo nudit... Ale když pominu to, tak skvělé. 4*, ale asi to bude trvat, než si film pustím znovu.

Ranhojič (2013)

Moc hezký film. Opravdu. Velmi atmosferický a místy hluboký. To že film trvá tak dlouho si uvědomíte až po skončení... protože v průběhu nemáte žádný důvod koukat na hodinky. Jediné co musím vytknout je Emma Rigby, jelikož to je prostě otřesná herečka. Je uměla, afektovaná a nepřirozená... Už v Once Upon A Time in Wonderland jsem jí neměla ráda a tady to nebylo lepší. Ale jinak film je opravdu krásný. 4*

Godzilla (1998)

Mě je úplně jedno, že tohle není to, jak má Godzilla vypadat podle nějakých komiksů, nebo podle filmů z roku suchýho chleba. Tohle je ta Godzilla kterou znám a miluju od dětství a kterou si teď jdu pustit abych si spravila chuť. Po tom průseru co jsem včera viděla v kině (Godzilla 2014) nemůžu tohle hodnotit jinak než alespoň 4*....