ConanVJ

ConanVJ

Václav Jásek

okres Kolín

• 11.3.2014  03:43

I když je to odklon od původních dvou dílů a začíná zde stejný příběh jako je v jedničce, přijde mi tato komedie jako nejlepší díl. Konečně je Thibaultova vyvolená pěkná baba a i Tara se sem hodila. Vtípků a směšných situací je zde jako máku a když jsem si to po dlouhé době opět pustil, pěkně jsem se pobavil. Český dabing je v tomto případě výtečný. Za mě 100% :)

• 22.7.2017  23:13

Krásný i když dost předvídatelný příběh, pěkné obsazení a sousta dlouhých písní. Obsazení bezchybné. Film je ze začátku dost zdlouhavý, ale vůbec mi to nevadilo. 85% :)

• 9.10.2017  10:38
    Něvesta (2017)

Povedený horor, který má hutnou atmosféru, pěkný soundtrack a zajímavou hlavní představitelku. Za mě 85% :)

• 30.12.2012  21:29
    O pokladech (TV film) (2012)

Pohádka O pokladech mi přišla moc ukřičená. Herecky bych řekl, že je to moc přehraný až trapný (hlavně ty tři víly). Příběh nebyl až tak špatný. Pohádka mě spíš nudila. Za mě 25% :)

• 1.4.2015  12:29

Pěkná česká pohádka, která neomrzí. Pohádkovej fanda sice moc nejsem, ale jednou za čas se na ní rád podívám. 80% :)

• 7.7.2018  21:40
    O život (2007)

No nakonec to nebyla taková bída, jak bych čekal od filmu s Ko..tkem, ale taky nic, na co bych chtěl koukat v budoucnu znovu. Pár vtipných momentů tu je. 30% :)

• 30.8.2012  23:08

Zajímaví filmek o terorismu a milostném vztahu. Herecký výkon je parádní, ale chtělo to víc zapracovat na příběhu a některých scénách, které mohly filmu dodat víc na zážitku. Celkově to není špatnej filmek a dávám 65% :)

• 1.4.2012  07:34

Toto je opravdu vydařený filmek, ve kterém moc akce nenajdete, za to je zde povedený příběh a uvěřitelný Cage. Konec mě hodně překvapil. Za mě 90% :)

• 23.3.2018  16:35
    Obojek (1991)

Dnes již klasika, která se mi neomrzí. Film má spoustu parádních hlášek, sympatickou dvojici a i nějakou tu akci. 80% :)

• 13.11.2016  17:42
    Obr Dobr (2016)

Pěkný příběh a parádní triky. Jako filmek pro celou rodinu je to nenáročné a pěkně se na to kouká. Za mě 80% :)

• 6.7.2013  00:32

Celkem zajímavý film, který mě zezačátku dost nudil a furt jsem čekal co z toho vyleze. Od půlky filmu mi to přišlo dobrý. Nějak mě nenapadá co bych k tomu víc napsal. Zamě 40% :)

• 7.3.2015  05:08

Ale jo, celkem to ušlo a bylo tam i pár vtipných momentů. Jinak se to ničím neliší od průměrných českých filmů na podobné téma o době minulé. Za mě 40% :)

• 5.1.2012  00:39

Tak pro mě další překvapení filmů roku 2011, stejně jako Warrior i tento film mě dostal. Pěknej příběh, skvělé efekty, a pro mě i výborný emoce. Rocky s robotama? Proč ne!!! I když se nerubou lidi, přesto má filmek super atmosféru filmů jako Rocky, Warrior atd. Za mě 100%

• 10.6.2016  16:19

Pěkný akční béčko, ve kterém je spousta pěkných bitek a akčních scén. Dacascos je jako záporák parádní. Za mě 85% :)

• 3.11.2017  23:44

Po dlouhé době a po shlédnutí seriálu jsem dostal chuť si pustit tento film, No musím říci, že už mě to nebaví jako kdysi. Nevím co mi tu chybí, ale celé mi to přišlo průměrné s celkem slušnou akcí. Za mě 50% :)

• 4.10.2013  13:00
    Odložené případy (TV seriál) (2003)

Nejsem pravidelným divákem tohoto seriálu, ale když nemůžu usnout, tak většinou každý díl dokoukám. Případy jsou většinou zajímavé a líbí se mi zde i propojení postav minulosti a současnosti. Určitě kvalitní seriál, kterému dávám 80% :)

• 2.4.2012  13:30
    Odplata (2011)

Pro mě pěkný filmek natočený po vzoru akčních "béček" 80. a 90. let. Příběh je klasický. Bývalý policista Rayen Varrett (Steve Austin) se vydává hledat gang motorkářů, který mu vyvraždil rodinu. Cesta za krvavou pomstou ho dovede až do malého městečka Hope, kde má gang svojí základnu. Pod vedením Drayka Santiaga (Danny Trejo) zde vyrábí drogy a celé město tak ovládají i díky podplacenému šerifovi. Po příjezdu do městečka se Varrett ubytuje v místním hotýlku, který vlastní Darcy (Serinda Swan), které gang zavraždil manžela. Když Draykův bratr Rex napadne Darcy, neváhá Rayen začít svojí vendetu a Rexe zabije. Tím Rayen rozpoutá soukromou válku s Draykem, ze které buď vyjde jako vítěz, nebo zemře a s ním všichni kdo mu pomáhali. Příběh sice není nic originálního a je viděn v hodně podobných filmech, ale co na tom sejde. Mě se filmek líbil hodně a dávám mu 95%. :)

• 29.5.2012  16:25
    Odplata (1999)

Tenhle film je pro mě už naprostá klasika. Melu Gibsnovi role zloděje Portera sedla dokonale. Zloděj Porter je postřelen a okraden parťákem Valem Resnickem poté, co připraví čínskou mafii o 140 tisíc dolarů. Po nějaké době se Porter vydá najít bývalého parťáka Vala a chce svojí polovinu lupu zpět. Tu však už Val nemá, protože dal 130 tisíc syndikátu, aby ho vzali mezi sebe. Porter se musí vyrovnat s Valem, skorumpovanou policií a členy syndikátu, aby své peníze dostal zpět. Za mě 100% :)

• 22.3.2016  12:43
    Odpor (2008)

Hodně povedené válečné drama, které se také jednou nemotá okolo Amíků. Akčních scén zde sice moc není, ale když přijdou, tak to stojí za to. Herecky je to pěkně obsazené. Film má pomalejší tempo a přesto zaujme a nenudí. Za mě 80% :)

• 9.8.2016  14:06

Hodně povedený akční film, ve kterém mi chybí jen nějaké ty hlášky. Tempo je místy pomalejší, ale to zas vyváží skvěle natočená akce. Za mě 85% :)

• 22.1.2012  19:33

Průměrnej Dolphův filmek. Za mě 55% :)

• 24.6.2017  11:57

Nádherná pohádka nejen grafickým zpracováním, ale především poutavým příběhem a sympatickými postavami. Je zde spousta pěkných písniček, vtipných scén a rozmanitého prostředí, které lahodí oku. Kohout je správný trouba, který vás rozesměje. Za mě 100% :)

• 24.1.2016  11:46
    Ohnivý drak (1987)

Tak to je hodně špatný film, který sem měl problém dokoukat. J.Ch. tam je minimálně a ještě z jiného filmu. Fakt hrůza 0% :(

• 2.3.2018  10:07
    Ohnivý ring (1991)

Celkem poveden Martial Art film, na který jsem narazil až nyní. Akčních pasáží by mohlo být více a tlachání a námluv méně. Akce je na svoji dobu povedená. 60% :)

• 23.6.2016  13:19
    Oko (2008)

Jak už to tak bývá u remaku asijského hororu, tak i zde se vytratila tíživá atmosféra a kouzlo originálu. Na druhou stranu to není taková hrůza a dá se to jednou za čas vidět. Prostě průměrný horor s krásnou Jessicou Albou. Nic víc, nic míň. 55% :)

• 4.10.2013  12:55
    Okresní přebor (TV seriál) (2010)

Další českej seriál, kterej je pro mě to samý jako Růžová zahrada, Ulice atd. Protě pro mě odpad, kterej vůbec nemusím Za mě 0% :)

• 8.1.2016  08:22
    Okrsek 13 (2004)

Akcí nabušený francouský film, ve kterém je spousta povedených soubojů, ale i parkourových honiček. Je zde i pár povedených hlášek. 95% :)

• 22.6.2016  14:43
    Old Boy (2003)

Hodně drsný film, který překvapí jak rozuzlením, tak i brutálními scénami, které vyzdvihují již tak hutnou atmosféru. Korea neumí točit jen horory a romanťáky, ale i atmosférické thrillery. Za mě 100% :)

• 10.7.2020  22:33

Pěkně akční, ale dosti předvídatelná podívaná, která nenudí. Za mě 80% :)

• 13.7.2015  02:12
    Oldboy (2013)

Není to sice takový masakr, jako původní Oldboy, ale zas to má něco do sebe svou tísnivou atmosférou, hereckým obsazením a zajímavým koncem, který jsem vůbec nečekal. 85% :)