Superman se vrací (2006)

Dobře zvolené pokračování Supermana, které ignoruje třetí i čtvrtý díl. Hlavní představitelé také splnili svoje role. Lex už není takový trouba jako v prvních filmech a ubilo i humoru. Efekty jsou parádní a hudba se drží původních motivů. Co je tedy důvodem neúspěchu? Těžko říct. Film nemá tak našlapanou akci jako současné filmy o super hrdinech a má i pomalejší rozjezd. Mě se film i přesto líbí a dávám 85% :)

Superman II: Verze Richarda Donnera (2006)

Rozhodně zajímavá verze Supermana, který má úplně jiné vyznění. Pořád je to Sci-fi komedie, která oproti novým Supermanům sází hlavně na humor než na monumentální akční scény (i když zde samozřejmě taky nějaké jsou). Stejně jako u jedničky i zde je vidět stáří filmu na tricích, ale i tak je to povedená zábava. Za mě 80% :)

UFC Fight Night: Barnett vs. Nelson (2015) (pořad)

Hirota vs. Ishihara 3,5* Strikový zápas bez ukončení před limitem. .......... Kikuno vs. Bradao 5* Velice rychlý zápas ukončený TKO. ........... (8) Mizugaki vs. Roop 2,5* Zápas hodně u pletia a bez zajímavější akce. ............ (7) Horiguchi vs. (13) Camus 3.5* Striková akce bez ukončení před limitem. ............ (6) Mousasi vs. Hall 5* Celkem rychlý zápas ukončený TKO. ............. (8) Barnett vs. (11) Nelson 4* Na pohled ne moc atraktivní zápas, ale padlo zde hodně tvrdých úderů. ............ Celkem povedený event. 66% :)

UFC 192: Cormier vs. Gustafsson (2015) (pořad)

(6) Eye vs. (12) Peňa 4,5* Pěkný ženský zápas se spoustou pokusů o submisi. .......... (1) Benavidez vs. (14) Bagautinov 3,5* Svižná striková akce, ale nic zásadního se zde neděje. ............ Jordan vs. Magomedov 3,5* Místy až hodně opatrnej strikovej zápas. Trochu krvavej a bez ukončení před limitem. ........... (4) Bader vs. (5) Evans 4* Opět strikový zápas, kterému chybí ukončení před limitem. .............. (c) Cormier vs. (2) Gustafsson 5* Parádní strikovej zápas, kterej je hodně krvavej. Opět chybí ukončenípřed limitem, ale je to skvělá řeš s parádními šancemi na obou stranách. ............. Celkem povedenej event, kterému vévodí hlavní zápas večera 75% :)

Hitman: Agent 47 (2015)

Pro mě povedená akční výplachovka, kterou hyzdí jen ten šílený střih u soubojů. Akce je zde spousta, příběh je povedený, obsazení mi sedlo a soundtrack se pěkně hodil. 85% :)

Superman (1978)

Klasika, která nám trochu zestárla, ale pořád je to skvělý komiksák. Prodloužená verze má zajímavé scény, které pěkně doplňují příběh. 85% :)

Redeemer (2014)

Hodně povedený Martial Arts film, kterému nechybí skvěle natočené souboje a dokonce bez zběsilého střihu. V tomto ohledu má Marko obrovský prostor, který postupem filmu pěkně využívá a zpomalené scény zvýrazňují parádičky. Taky je film hodně krvavý a zvlášť v střeleckých pasážích se s rudou tekutinou nešetří. Scénář je jednoduchý a ničím nepřekvapí. Já se u filmu nenudil a dávám mu 85% :)

Divočina (2006)

To, že film kopíruje jiné animáky mě zrovna vůbec nevadí. Zvířata jsou pěkně vytvořené, sem tam je nějaká vtipná scéna a celkově je filmek příjemná odreagovačka. Mě se to líbilo a dávám 75% :)