Ossakhan yeonae (2011)

Pěkný romantický filmek plný nenuceného humoru a s občasnou hororovou atmosférou Celkem zajímavý mixík u kterého jsem se nenudil a pěkně jsem u něj relaxoval. Filmek se nebere vážně a i v titulcích jsou pěkné vtipné scény. Za mě 80% :)

Ostrov (2005)

Výborná akční scifárna. Sice to není tak nabušený, jak je u Baye zvykem (pomaleji se to rozjíždí), ale i tak se mi tento film hrozně moc líbí. Za mě 95% :)

Ostrov smrti (2003)

Obyčejnej film, ve kterém se novomanželé vydají na dovolenou do opuštěné chaty. Z týpka se nakonec vyklube násilník a manželka se pokouší z utéci....... Když jsem viděl vilm poprvé, tak mě docela zaujal. Teď ho dávaj v TV tak často, jako y to bylo nějaký vele dílo. Na jedno vidění ok, víc od toho nelze čekat. Za mě 30% :)

Osudný omyl (1993)

Hodně průměrnej filmek, kterej mě moc nezaujal. A. Silverstone byla docela zajímavá, ale i tak jsem se u toho dost nudil. Podobných filmů a příběhů je plno a i zajímavěji natočených. Za mě 30% :)

Osudový dotek (2004)

Pěkně vymyšlený filmek, který diváka dokáže připoutat od začátku až do konce. Hlavní role jsou dobře vybrány. Hudba filmu sedne. Za mě 100% :)

Osudový dotek 2 (2006)

Toto pokračování nepřineslo nic nového, ale jako jednohubka to stačí. 60% :)

Ošetřovatel (2011)

Tento filmek se mi hodně líbí. Je to sice klasická americká komedie s mlucvícími zvířaty (třeba jako Dr. Dolittle, kterého moc nemusím), ale mě prostě hodně chytla. Kevin James se do hlavní role opravdu hodí. Za mě 85%.

Ošklivé káčátko a já (2006)

Z traileru to vypadá o hodně vtipněji, než to ve skutečnosti je. Navíc Dejdarův dabing nasazuje této celkem nudě korunu. Některé vtípky ujdou. 30% :(

Otec Stu (2022)

Zajímavý film se silným tématem. Pěkně zahrané. Za mě 80 % :)

Oui, šéfe! (2012)

Hodně povedená komedie z gastronomického světa. Jean Reno a Michael Youn je parádní dvojka, která se skvěle doplňuje. Příběh filmu příjemný a takový nenucený. Vtípky jsou taky pěkné a nejlepší je podle mě přestrojení a špízlování konkurence. Mě se filmek hodně líbil a dávám mu 80% :)