UFC Fight Night: Condit vs. Alves (2015) (pořad)

Oliveira vs. Till 4,5* První kolo takový vlažnější, ale pak celkem rychlý K.O. ........... Trinaldo vs. Parke 4* Pěknej zápas se zajímavými momenty. Vítězství bych viděl na druhé straně. Barroso vs. Jimmo 2,5* Tak tohle mě vůbec nebavilo a nic moc zápas. Samé držení u pletiva. ............ Noons vs. Oliveira 4,5* Rychlý zápas ukončený submisí. ........... (9) Lentz vs. (8) Oliveira 5* Parádní zápas, ve kterém je to převážně na zemi a je to ukončený submisí. ............... (4) Condit vs. (12) Alves 5* Masakr zápas, kterej je hodně krvavej a je stoplej doktorem, tak že TKO. To je návrat jako svin :) ............. Pěknej event, kterej má jeden nudnej zápas. Nejlepší zápas večera pro mě hlavní. 80% :)

Flash (2014) (seriál)

Tak musím říci, že stejně jako kdysi u konkurenčních Agentů mě to od začátku přišlo dost vlažný na rozjezd, ale postupem času jsem si hlavní postavy oblíbil a fandil jsem jim. Takových prvních deset dílů je epizodických a hodně málo vše spojuje, ale později je to fakt mazec plný zvratů a zajímavých situací. Vývoj hlavního hrdiny je povedený, efekty jsou na seriál peckový. Co mě hodně potěšilo, tak je i propojení se seriálem Arrow. Co mě trochu mrzí, je tak hodně otevřený konec první série. Obsazení sympatické a hudba skvěle podtrhuje dění na obrazovce. Tak za mě první série 95% :)

UFC Fight Night 66 (2015) (pořad)

Eddiva vs. Makashvili 3* Celkem nic zajímavýho a bez ukončení. ........... Nover vs. Chul Nam 3,5* Místy nudný zápas, místy i zajímavý momenty. Opět bez ukončení před limitem. .......... Gyu Lim vs. (15) Magny 4,5* Pěknej, celekm rychlej zápas ukončenej TKO. ........... Munoz vs. Barnatt 4* Pěknej zápas plnej takedownů. Škoda, že vítěz víc ke konci neútočil, mohlo to být ukončeno před limitem. ........... (7) Mousasi vs. (12) Philippou 4* Celkem jednostrannej zápas bez ukončení před limitem. Trochu krvavý. ............ (2) Edgar vs. (3BW) Faber 4* Svižná striková akce bez ukončení před limitem. .............. První zápasy mě moc nebraly, ale pak se to zlepšilo. 66% :)

Kniha přežití (2010)

Pěkný postapo. film, který má pěknou atmosféru rozpadlého světa, skvělé akční scény a celkem zajímavý příběh. Obsazení se povedlo a není co vytknout. Hudba je taky povedená a do filmu se hodí. Kdo má rád špinavý zničený svět, kde se i lidi požírají z nedostatku jídla navzájem, společnost je na úpadku a komunitě lidí vládne slizký záporák, tomu by se film mohl líbit. Mě se to líbilo a dávám 70% :)

UFC Fight Night: Machida vs. Romero (2015) (pořad)

Dias vs. Makashvili 3* Průměrnej zápas, ve kterém se nic zvláštního neděje. ........... Santos vs. Bosse 5* Hodně rychlý zápas ukončený K.O. kopem na hlavu. ............ Carlos Junior vs. Gordon 3,5* Dlouhej zápas, místy nudnej, kterej zachránila pěkná submise. ........... Ponzinibbio vs. Larkin 4,5* Parádní strikovej zápas plnej skvělých úderů a kopů. Nakonec TKO. ........... (4) Machida vs. (6) Romero 4,5* Místy hodně opatrnej strikovej zápas ukončenej K.O. ............ Slušnej event, ve kterém se mi nejvíc líbil rychlý zápas ukončenej K.O. 70% :)

UFC Fight Night: Bisping vs. Leites (2015) (pořad)

Ray vs. Mafra 5* Parádní rychlý strikový zápas ukončený TKO. ........... Edwards vs. Pawlak 3,5* Celkem pěkněj strikovej zápas, ale není v něm nic, co by stálo za zapamatování. ............ (9) Colderwood vs. Casey 5* Parádní tvrdej ženskej zápas. I když není ukončenej před limitem, tak je na co koukat a je to masakr. ........... Pearson vs. Dunham 4* Pěknej zápas odehrávající se většinou na zemi, ale chybí mu nějaké pořádné zakončení. ............ (9) Bisping vs. (10) Leites Pěkná, striková, taktická podívaná, které chybí jen zakončení. Vítězství bych teda viděl spíš na druhé straně. ............ Povedený event ve kterém se mi nejvíc líbí ženský zápas. 75% :)

Dítě číslo 44 (2015)

Zajímavý film ani ne o vyšetřování vražd, jako spíš o životě ve strachu z toho, aby na vás někdo neukázal prstem a vy jste se "dobrovolně" nepřiznal a nevzal s sebou další lidi. Herecky pěkně obsazené a zvládnuté. Atmosféra je pochmurná a pěkně ji vykresluje i soundtrack. Mě se film líbil a dávám mu 80% :)

UFC Fight Night: Machida vs. Dollaway (2014) (pořad)

Sarafian vs. A. dos Santos 4* Pěknej tvrdej strikovej zápas. Škoda toho zlomenýho prstu, takže TKO. ............ Silva vs. Rhodes 4,5* Hodně rychlej zápas ukončenej submisí. .......... Silverio vs. Magomedov 4,5* Pěkná striková podívaná ukončená v posledních sekundách kola. TKO. ........... A.C.Junior vs. Cummins 4* Jednostrannej boj z drtivé většiny na zemi. Chybí jen ukončení před limitem. ............ Miranda vs. Collier 4.5* Parádní zápas ukončenej v poslední sekundě kola K.O. .......... (1) Barao vs. (14) Gagnon 4* Pěknej zápas ukončenej submisí. .......... (4) Machida vs. (10) Dollaway Hodně rychlej zápas TKO. ........... Pěknej event a pěkné zakončení většiny zápasů 85% :)

UFC Fight Night: Mir vs. Duffee (2015) (pořad)

Jouban vs. Dwyer 4* První dvě kola parádní podívaná, ale to třetí bylo hodně opatrný. .......... Lee vs. Mootasri 4* Rychlý zápas ukončený submisí. .......... Jorgensen vs. Gamburyan 4* Celkem jednostrannej zápas plnej takedownů. ............ (10) Holm vs. Reneau 3* Sice svižnej strikovej zápas, ale nějak mě tenhle ženskej zápas vůbec nebavil. ........... (9) Thomson vs. (11) Ferguson 4,5* Pěkná krvavá řež. Škoda, že to nebylo ukončené před limitem. .......... (10) Mir vs. Duffee 5* Skvělý rychlý strikový zápas ukončený tvrdým a nekompromisním K.O. Frank je borec a patří do mé TOP fighterů. Jsem rád, že má formu a doufám, že mu vydrží i v dalších zápasech. Jak zde píše kolega, Mir hodně překvapil a asi ho vůbec neznáme. Jen tak dál Franku. ........... Pěkný event kterému vévodí Peckovní K.O. 85% :)

Ten třetí (2013)

Několik zdánlivě rozdílných příběhů, které se spojí v jeden? I tak by se to dalo říct. Film má pochmurnou atmosféru a dost dlouho sem čekal co z toho nakonec vyleze. Konec překvapil. Herecky je to pěkně zvládnuté. Má to i zajímavý hudební doprovod. Za mě 80% :)