3 Idiots (2009)

Pěkný příběh člověka připoutá, i když je celkem předvídatelný. Je však vtipný a pěkně zahraný. Jediné co mi zde chybí jsou chytlavější songy. Za mě 80% :)

30 minut nebo méně (2011)

Tento filmek mě osobně teda moc nenadchnul. Čekal jsem v tom víc humoru, místo toho jsou tam jen trapný kydy o ničem. Od McBridea jsem čekal víc no. Za mě asi tak 35%. :)

300: Vzestup říše (2014)

Tak mě se tenhle stylizovaný výplach líbil hodně. Filmek se odehrává jak před první třístovkou, tak krátce v průběhu a i po ní. Příběh je rozhodně povedený, i když by se dalo říct, že předvídatelný (hlavně konec). Co se obsazení týče, tak hlavní hrdina je takový nemastný neslaný, ale svou roli zahrál dobře (Butler prostě nasadil laťku o dost výš). Za to Eva Green, to je vražedná mrcha jak má být a její role film pořádně okořenila. Lena Headey tu nemá takový prostor, jaký bych čekal podle traileru. Co se týče akčních scén, taky ty jsou hodně povedené, i když jsou místy díky pomalým záběrům a 3D efektům hodně rozkouskované. Mě to nevadí stejně jako hektolitry počítačové krve, které mají v tomto stylu filmu své místo. Jsou zde stovky usekaných končetin doprovázených přehnanými cákanci purpurové tekutiny. Souboje na moři jsou parádně udělané a efekty celkově jsou pěkné. Hudba filmu sedla jak má. Konec dává filmu prostor pro případný třetí díl.......... Já jsem s filmem hodně spokojený, protože mám tyhle výplachy hodně rád a dávám mu 95% :)

4 Svatby (2012) (pořad) odpad!

Ještě větší sračka, než jsme doufali :D 0% :)

42 (2013)

Pěkný životopisný a zároveň sportovní filmek, který má poutavý příběh a i přes pomalé tempo nenudí. Hlavní obsazení se povedlo a nikdo mi zde nevadil. Hudba je dobová a filmu se pěkně hodí. Za mě 85% :-)

47 róninů (2013)

Ale jo, je to pěkná pohodovka na odreagování. Efekty jsou hodně povedený, bitky celkem pěkně natočený, hudba je pěkná. Příběh je jednoduchý a předvídatelný. Jsou zde i celkem povedený hlášky. Já se u filmu bavil a dávám 80% :)

48 hodin (1982)

Pěkná krimi akce s povedenýma hláškama, vtipnýma situacema a sehranou hlavní dvojicí. I když film nemám zas tak nakoukanej, jako spoustu jiných žánrovek, vždy se u něj pobavím. 85% :)

6. den (2000)

Parádní scifárna, která je pěkně vymyšlená i zábavně natočená. Arnie to sice nedrtí jako ve svých klasikách, zato občas zavtipkuje a nenudí. Prostředí je pěkný a i laserový zbraně se do filmu hodí. Obsazení je taky dobrý a záporáci ujdou.Efekty jsou vydařené a hudba taky. Na filmek se vždy rád podívám a dávám mu 85% :)

60 sekund (2000)

Jeden z lepších filmů N.Cage. Filmek se pomalinku táhne, ale o to lepší je ten našlápnutej konec, kde je nejen parádní honička, ale i souboj s hlavním padouchem filmu. Celkově je to pěknej filmek, kterej nadchne hlavně milovníky silných auťáků. Za mě 75% :)

7 životů (2017)

Opravdu zajímavý příběh a pěkně obsazené hlavní role. Film má tísnivou atmosféru, který vystihuje dění. Akce pěkná. Za mě 80% :)