Chladnokrevný odkaz (2019)

Tak nebylo to zas tak hrozný, jen jsem čekal od toho konce víc. Film má zajímavý začátek a člověk čeká co z toho vyleze. Za mě 30% :(

Chladný jako led (1991)

Pecička film a stará klasika. Filmek je sice hodně jednoduchý, naivní, předvídatelný, přehraný a kdo ví co ještě pro dnešní publikum, ale za doby, kdy u nás Vanilla frčel z kazeťáků to byla celkem pecka. Co na tom, že je tam nelogičností tři prdele (třeba věčné nové kostýmy, když Vanila přijede jen na motorce), hlášek je zde ještě víc. Ono to není ani tak akční, ani romantický, ani hudební...... Je zde prostě smícháno vše, co v té době kolem Vanilly letělo......... Z nostalgie dávám 90% protože neznat to z té doby, bylo by to tak za 10% :D

Chloé Wang: Every Day In Between (2011) (hudební videoklip)

Pěkná popová záležitost se zpěvačko a nyní i hereškou Chloe Bennet, která hraje Sky v seriálu Agents of S.H.I.E.L.D. Za mě 70% :)

Chloé Wang: Uh Oh (2011) (hudební videoklip)

Taková normální popová záležitost se zpěvačko a nyní i hereškou Chloe Bennet, která hraje Sky v seriálu Agents of S.H.I.E.L.D. Klip je nazpíván v angličtině a v mandarinštině. Za mě 50% :)

Chobotnice (1984) (seriál)

Určitě jeden z nejlepších italských krimi seriálů. Postava inspektora Cattaniho je nezapomenutelná. Úvodní znělka seriálu je parádní. Za mě 80% :)

Chobotnička (1983)

Hodně rozmanitá bondovka co se týče prostředí. Vrátila se povedená akce a také je jí mnohem víc než v předešlých dvou bondovkách. Je zde i spousta vtipných situací. S Bondgirl je to tak na půl. Stárnoucí Moore zde předvádí svižnou podívanou, která nenudí. 80% :)

Chuckyho kletba (2013)

Určitě zábavný hororůrek a pokračování asi nekonečného příběhu o vraždící panence. I když se u toho asi nikdo bát nebude, tak si může alesoň vychutnat povedené vraždy. Žánrově ničím nepřekvapí. Za mě 60% :)

CHUD II. (1989) odpad!

Tak toto je vážně špatný vtip a výsměch prvního dílu. 0% :(

Chůva k pohledání (1993) (seriál) odpad!

Uřvaná volovina, ve které nevidím vůbec nic vtipného. 0% :(