Arrow - Série 4 (2015) (série)

Zatím asi nejslabší řada, i když i ta zde má spoustu skvělých momentů. Finále jsem očekával trochu víc epické. Stalo se zde vše, co člověk očekával, ale nepřekonalo to předchozí vypjaté díly okolo Black Canary, což je škoda. Hlavní záporák této série povedený, i když hodně overpower, a takto vyhrocené finále, kdy byl na pokraji zničení celý svět by se neobešel bez zásahu vyšší DC moci (Superman, Wonder Woman, Flash a další...), protože ty by v DC universu nestáli bokem, když by se řítila na Zemi apokalypsa. Ale je to jen seriál a já si ho užil. Za mě 85% :)

Arrow - Série 5 (2016) (série)

Skvělá řada, která má spoustu kvalitních dílů, skvělé záporáky a ultimátní finálový díl. Tentokrát se předvídatelné finále nekoná a konec mi otevřel hubu. Nové postavy mi zezačátku lezli na nervy, ale postupem času se zajímavě vyvinuli. Ještě že nemusím čekat rok na další řadu, protože by to bylo krutý. Této řadě dávám 96% :)

Arrow - Série 6 (2017) (série)

Povedená řada, ve které se dodně přitvrdilo. Spojení více záporáků a postupné odhalení hlavního zmetka graduje do svižného finále. Konec mě opět hodně překvapil. Za mě 97% :)

Arrow - Série 7 (2018) (série)

Opět pěkná série, ve které je hned několik záporáků a z některých bývalých se stanou spojenci. Místo flashbacků zde máme flash forwardy, které mají příjemnou a napínavou linku. Akce je zde pěkná a je jí opravdu hodně. Konec série hraje na city a je pěkně ukončen. 98% :)

Ash vs Evil Dead (2015) (seriál)

U tohoto seriálu se mi líbí, že tvůrci zachovali atmosféru původních filmů. Hlavní role jsou parádní a dost vyhláškované. Celé je to komediálně pojaté a hodně krvavé. I cz dabing se povedl a mluvu nikterak neokleštil. Já jsem hodně spokojenej a hodně jsem je u toho pobavil. 1. série 100% :)

Ash vs Evil Dead - Série 2 (2016) (série)

Druhá série navazuje přímo na první příběhově a nasadila spíše více humoru než hororu. Není to na škodu, ale temnější atmoška posledních dílů by se mi líbila víc. Krve je zde opět hodně a všelijakých zmutovaných potvor a démonů taky. Celkově je většina dílů slabších než u první série, ale našláplej konec mi to vynahradil. Proto dávám 2. sérii 86% :)

Ash vs Evil Dead - Série 3 (2018) (série)

Už to není tak našláplé, jako první série, ale i zde se najdou povedené díly. Za mě 65% :)

Assassin’s Creed (2016)

Celkem zajímavé pojetí příběhu, inspirovaného herní sérií. Příběh je pěkný, i když místy zmatený. Možná že to bude lepší po dalším shlédnutí. Obsazení se mi hodně líbilo a hlavní role je perfektně vybraná. Efekty jsou také na špičkové úrovni. Co mě docela zamrzelo, že je příběh veden spíš do dnešní doby a té historické jsem čekal o dost víc. I hudba mě docela zklamala. Akce je zde celkem dost a líbila se mi. I když film není podle mé představy, tak jsem se u něj nenudil a celkem sem si ho užil. Dávám 79% :)

Asterix a tajemství kouzelného lektvaru (2018)

Povedený animák, u kterého se pobaví i dospělí. Příběh je jednoduchý a celkem předvídatelný, animace pěkná a má to i dost vtipných momentů. Za mě 80% :)

Astonish Me (2011)

Pěknej kraťas s krásnou Gemmou. Má to sice 7 minut, ale z toho jsou víc jak minutu a půl titule :) Jako jednohubka celkem postačující. 50% :)