Zvláštní škola (2008) odpad!

Usnout v poledne není moc příjemné, zvlášt, když vám k tomu dá někdo podmět.

Zabijáci lesbických upírek (2009)

Vážně kravina na N-TOU, jinak se to říct nedá. Příběh uplně nulový, snad i podnulový. Scénář naštěstí trochu napravuje reputaci, protože některé hlody jsou vážně povedené. Ovšem moje hodnocení to nějak závratně neovlivní, jelikož není co hodnotit. A to jsem čekal, že Britové se s tím poperou trochu lépe a zapojí trochu svého humor. Navíc ozvučení je tak strašidelné, až mě bolela bránice. Snad jen poslední titulková písen byla k něčemu.Ultramagořina prostě.. Za krááásné upírky hvězda navíc, ale rozhodně to není za film samotný.

Zlo mezi námi (2003)

Tak to je pořádný nášup emocí a napětí a to během pouhých 114 minut. Něco tak působivého jsem dlouho neviděl (ikdyž lehce připomíná film Klass-zkažená mládež). Hlavní hrdina je zatím ten největší frajer, který nemluví anglicky. Švédové nejsou tak častí, aby něco natočili, ale pokud náhodou nemají co dělat a natočí nízkorozpočtový kousek, tak je opravdu na co koukat a ani na chvíli člověka nenudí, ba dokonce ho donutí i přemýšlet, popřípadě se za hlavního hrdinu modlit. Mimochodem, nandal všem přesně to, co si hajzlové zasloužili.

Zbraň odplaty (2008)

Od korejských přátel se nedá čekat nic, než mlátička od začítku do konce. Bohužel, v tomto filmu je mlátička až na posledním místě a to je vážně škoda. Politické debaty, které se tam řeší stejně nikam nevedou a končí to mlátičkou. Kdyby se ty debaty lehce odebraly, nemuselo to být nudných 134 minut. Naštěstí, ty mlátičky za něco stály, tak dorovnávám skore.50/100

Adolf Eichmann (2007)

Eichmann byl psychopat a tento snímek ještě rozšiřuje vaše historické znalosti, pokud se o ně alespon trochu zajímate. Herecké provedení je děsně nudné a jedině co mě udržuje celých 100 minut koukat je to, co všechno toto nacistické prase dokázalo udělat. Nelze hodnotit jako film samotný, ale spíše z dokumentární části.

Aeon Flux (2005)

Tyto "novodobé" akční sci-fi sračky jsou vážně k neuvěření. Ani koukat se na to pořádně nedá. Když už nemůže zaujmout dějem, sází na herce a i když toto selže, musí se spolehnout na efektivitu a propracování scén. To můžeme ve filmu vidět, protože děj, je strašný béčko,a herecké výkony na hranicí s céčkem. A Kusama se nějak nemůže vejít do časové linie, tak všechno vyřeší "velkou" přestřelkou na konci filmu, což je však jediné, co se mu povedlo. Také přimhouřím oko za skvěle zvolenou hlavní herečku.

Paintball (2009)

Občas je potřeba se kouknout na něco odpadového, ale toto bylo vážně příliš. Začátek, ještě kupodivu ušel. Sice pod hranicí podprůměrnosti, ale ještě v mezích před pozvracením se. Uběhlo 90 minut a já pořád nechápu, o co autorovi šlo. Stupidní honička hráčů paintballu začíná někde hluboko na dně moře, kam nikdo nevidí a končí uplně ve vesmíru, kam se nikdo nedostane a přes zemi přeletěl děj jako blesk, takže nebylo na co koukat. Jelikož jsem paintball hrával, dávám bod za to, že se někdo, sic bídně a nudně, pokusil tento skvělý adrenalinový sport zapojit do filmu. Největší sračka, co jsem viděl za poslední měsíc.

Bent (1997)

Nikdy bych neřekl, že Sean Mathias natočí něco tak uchvatného. Zkrátka film, ve kterém se neděje vůbec nic, ale zároven je plný emocí, smutku a dramatu. Zachytil skvěle německé gestapo ze všemi jejich zvěrstvy proti židům, homosexuálům atd. Navíc herecký výkon Clive Owena je nenahraditelný a strčí do kapsy lecjakou hvězdu z řad Hollywoodu. Jeho nepřilíš bohatý scénář, je více než skvělý a i přes krátké věty, se scénář zcela vyhne zbytečným klišé a to je přesně to, co potřebuji. Navíc, ten uchvatný závěr, ten mě prostě dostal. Nemám jinou možnost než 5*

Náhradníci (2009)

Určitě vysokorozpočtový snímek, jen je škoda, že finance vložené, se nevrací zpátky. Čekal jsem akční sci-fi podívanou podobnou G.I.Joe, ale dostávám jen vlasatého Willise. Lehce ve stopách Matrixu a Islandu. Nápadů už tu bylo vážně dost, ale tento byl zatím nejnepovedenější. Willis se k tomu filmu vysloveně hodí, ale to je asi tak, jako kolo k autu. čili nic víc od filmu nelze čekat a nezachrání to ani občasná "akční" scéna.

Stag Night (2008)

Klasický béčkový horor, kterých je spousta. Litry krve tečou proudem, ruce a nohy se také lámou. Oěpt se najde hrdina, který to vše hravě vyřeší. Takovýchto filmů by se měl člověk již vyvarovat, pokud chce zažít něco více dobrodružného a napínavějšího. Pro mě nic víc, než ztracených 90 minut.