Silný kalibr (2010) odpad!

Asi jako se každé kolo u vozu jednou ojede, tak stejně tady se postavy jednoho dne okoukají. Netrvalo však ani 10 minut a postavy už byly profláknuté, sobecké a děsně okoukané....Val už nemá na to, aby něco pořádně zahrál, nepomůže mu k tomu ani černošský blb v podobě 50 centa. Takovéto patosy by měly být maximálně televizní záležitostí...

Vinyan (2008) odpad!

Ať se propadnu do země, jestli tohle měla být pecka z džungle a měla strašit na každém rohu....Ani horror, ani drama, ani thriller. Kdyby tam aspoň bylo nějaké násilí a hromada krve a já mohl říct, že právě proto se mi to )ne)líbí....Ale boužel v tomhle filmu není nic kromě jedné vyšinuté ženské a nehorázné nudy.

Královna prokletých (2002) odpad!

Měl jsem pocit, že se dívám na Miss oblečení a maska 2010. Taková bída. Taková nuda. Taková žalostná režie mě doslova přikovala a já přemýšlel, kde se mohla stát chyba.. Rymer se zřejmě sjel větší dávkou, pak si vzal do ruky kameru, se kterou pobíhal mezi debilníma idiotama- ne děkuji, toto můžu vidět na každém větším nádraží. P.S.zatraceně dobrý soundtrack.

Nebezpečná rychlost 2: Zásah (1997) odpad!

Jednička byla v rámci možností jistě ucházejíci, zato tento patvar neměl spatřit světlo světa, ani díky tomu, že se Sandra nacpala do hlavní role. Je vážně trapná a ten jeí frajer taky nestojí za nic. Takhle jsem se dlouho nesmál u "akčního" filmu.

Monstrum z bažin (2009) odpad!

Nevím, jestli se mám smát, nebo brečet nad stupidními amaterskými scénami, ze kterých přímo srší bezcitná a nestydatá epidemie, na kterou je snad jediný lék. Vypnout váš přehrávač. Toto bylo něco strašného, otřesného, nudného a spoustu dalších nekalých přívlastků. Vinnie se tváří jako drsnák a při tom je to uplný motherfucker bez šmrncu a hereckého umění. Počítačové scény jsou jak z komiksu o pokémonech. Ti ještě byli na hranici koukatelnosti, tohle tak maximálně srolovat, ubalit brko a vyhulit. Z ničeho jiného určitě mít radost nebudete.

Výlet do Saint Tropez (2008) odpad!

Jestli se tohle má řadit mezi komedie, tak jsem prezident republiky. Něco tak zoufalého jsem dlouho neviděl. A že to točili Francouzi, tím je to pro mě větší zklamání.

Frat Party (2009) odpad!

Čerstvě našlápnuté hovno budu sledovat s větším zájmem.

Honba za lesním mužem (2006) odpad!

Občas je třeba se trochu uklidnit a pustit si totální "pecku" která už z názvu napovídá, jaká to bude fajn podívaná. Jenže při přehrání 10ti minut nevěřícně kroutím hlavou, zpytuju svědomí a říkám si, jestli Tim byl zkouřený, vožralý a nebo si ze mě dělá vysloveně prdel. Herecké výkony by se daly přiřadit kyvadlovým hodinám. Bohužel i ty jsou užitečnější, než třeba Jeremy Sumpter, který vypadá a hraje jako maminky mazánek. Je mi jasn, že Skousenovi se nechtělo utrácet za něco, co věděl, jak dopadne, ale zkoušet se v tom ještě trochu poňimrat ho rázem sestřelilo střemhlav k zemi. Dobřem u tak. A ty "hlášky" haha, to jsem se zatraceně nasmál. Nikdy víc, ale pokud ano, tak bez obrazu a zvuku.

Z pekla štěstí 2 (2001) odpad!

Po tomhle se Troškovi do pekla bude dostávat snadno.