Prokletí domu slunečnic 2 (2009) odpad!

Jedničku jsem neviděl, takže nelze srovnávat, ale po shlédnutí této stupidity ani snad nelituji. Film byl ještě jakštakš podprůměrný, ale jakmile strašák oživne stane se z díla céčko jako prase. Není snad nic, čím bych mohl alespon hodnocení trochu vylepšit, protože otázky, které jsou třeba zodpovědět ke konci rapidně vroste a divák se jen marně snaží alespon část rozluštit podle vlastní fantazie. Ruce pryč od tohoto, naprostá ztráta času, která nesahá ani na hranice céčkových filmů

Mamma Mia! (2008) odpad!

Banda stupidních herců, hrajících si na zpěváky ve filmu, který nemá děj a jeho zápletka je tak těžká, že by to i 7leté dítě vymyslelo lépe. Nechápu, jak se Pierce nechal takhle ukecat.

Zamoření (2006) odpad!

absolutně nic toto. Nepochopitelné scény, nezodpovězené otázky a špatné herecké výkony. Takto by se dal okomentovat tento nudně trapný film, ve kterém snad o nic nejde. Myslím, že zombie by měli zůstat takové, jako jsou v resident evil, čili málo pohyblivé

Stmívání (2008) odpad!

naprosto nudná ztáta času, nechápu, jak může někdo jako Catharine Hardwicke natočit snůšku blábolů a ještě se tím prezentovat ?

Nemesis (2003) odpad!

absolutní stupidní "céčko", které snad ani nemělo vyjít. Špatná střih a o režii snad ani nemluvím. Stupidní zápletka a nudné zakončení. Přišlo mi to, že Jesse už nevěděl, jakou jinou volovinu tam dát, tak to takhle zakončil. Je to možná tím, že Jesse Warn, nanatočil moc filmů a proto tento snímek uvedl na kinematografii, pod domněnkou, že sklidí úpěch. Někdo říká ano, ale já rozhodně říkám NE!!

Jediná dlouhá noc (2007) odpad!

Toto snad ani nebyl film, jen totálni stupidita. Přijde mi, že to David natočil během jednoho večera

Panic je nanic (2006) odpad!

Co na tom bylo komedie ? Já se teda ani jednou nesmál,spíše jsem brečel, jak je scénář uplně ubohý a nezmohl se vůbec na nic, jen na trapné dětské hraní si na kočku a myš. Prostě nuda nuda nuda