Pokrevní bratři 2 (2009)

Oproti jedničce jsem čekal vellký upadek, který se na mou překvapenost nekonal. Dvojka se od 1 takřka neliší, snad té akce je tam konečně tak akorát. Zkrátka jednoduše řečeno - 2.díl bez prvního prostě nejde dohromady a o co nás jednička obrala, dostaneme ve dvojce. A zase, ten závěrečný song, no prostě paráda.

Pokušení (2009)

Jako odpočinkový film ideální. Erotické drama, kde se s nahotou nešetří, dokáže v některých momentech příjemně strhnout, v některých však poměrně nudí a tak nějak poskakuje na místě. Pomalejší tempo totiž nemusí svědčit každému. Každopádně si to dokáže udržet napětí po celou dobu stopáže i přes fakt, že pointa je lehce odhadnutelná a důmyslnější divák s ní nebude mít žádný velký problém. Příjemná stopáž potěší, stejně tak jako výtečné herecké obsazení v čele s úžasnou Amandou Seyfried a Juliannou (to nemyslím jen jejich nahé scény). Škoda, že Liam nedostal takový prostor

Posedlá (2009)

Celkem slušný rozjezd se zajímavou zápletkou a poměrně dobrým scénářem. Jenže ke konci obrátky upadají a film se stává docela protivným až vlezlým. Prostě to začně člověka docela nudit, jediné však, co ho ještě docela udržuje v tempu je nejistý závěr, který může dopadnout jakkoliv. Ale až moc jsem to přechválil. Tak trapný a béčkový konec mohl vymyslet jen Steve Shill a to se dost divím, protože toto je pan režisér. Měl by ale spíše zůstat u seriálové režie, ta mu přece něco říká.

Poslední templář (2009) (TV film)

Něco na způsob Indiana Jones, Lovci pokladů, jen trochu v akčnějším podání. Film ani děj není špatný, jen je škoda, že se zde objevují typické béčkové scény, např když Tess zmlátí někde v kanálech bandu místních týpků, dále závěrečný souboj na lodi, kde pěst střídá pěst a né někdo zemřít nebo to vzdát. nový Indiana Jones je všas jednoznačně lepší, jen snad sénář má tento snímek na lepší urovni.

Po životě (2009)

Hezky natočené, dobře zahrané a provrtávající mozek skrz naskrz všemi různými cestičkami a zakoutími. Skvěla namixovaná přesnídavka toho, co by měly novodobé "psycho" horory obsahovat. Ďábelský Liam, půvabná Christina, nekompromisní Justin. To vše a ještě mnohem víc vám After.Life nabídne během krátkých 104 minut. Hra na city tu bohužel nevyšla, ale i tak mi toto "papu" velmi chutnalo a vidět ho podruhé, určitě by se mi žaludek nezvedl. Pokud bude příště něco podobného, přidejte mi k tomu trochu desertu a já vám přidám na hodnocení. "You people....."

Prci, prci, prcičky: Kniha lásky (2009) odpad!

Když jsem říkal, aby tato uchylná minisérie skončila 6. dílem myslel jsem to vážně . Ty časy se Seanem Williamem Scottem už jsou dávno pryč. V těch časových liniích jsem se ještě dokázal zasmát, protože poměrně bylo čemu. Jenže čemu se zasmát tady, když tady vlastně ani není nic, na co by se člověk mohl koukat ? Je zde sice plno fajn dívek (vážně hezkejch dívek), ale na tento způsob komedie už vsadilo nezpočet režisérů a vždy pořídili s prázdnou. Tento film není výjimka. Stifler je kus debila, a jeho největší problém je, že si na něj ani neumí hrát. Je sice fajn, že ta "zápletka" je celkem mírumilovná, ovšem trapná, až se divím, že to někoho mohlo napadnout. Teen komedií je přespříliš a ty, které si zaslouží alespon 2* hodnocení je poslední dobou minimum.

Program na ochranu princezen (2009) (TV film)

Opět se nejedná o klasickou komedii, ale spíše o novodobou pohádku, neboť takové paskvily se jen tak nevidí. Nemám nic proti pohádkám, ale tohle bylo až příliš dětské pro dospělého člověka. Nápad to byl zajímavý a určitě je to mnohem lepší než třeba Harry Potter nebo podobné nesmysly. Mě to však stále nenadchlo tak, jak bych si představoval

Prokletí domu slunečnic 2 (2009) odpad!

Jedničku jsem neviděl, takže nelze srovnávat, ale po shlédnutí této stupidity ani snad nelituji. Film byl ještě jakštakš podprůměrný, ale jakmile strašák oživne stane se z díla céčko jako prase. Není snad nic, čím bych mohl alespon hodnocení trochu vylepšit, protože otázky, které jsou třeba zodpovědět ke konci rapidně vroste a divák se jen marně snaží alespon část rozluštit podle vlastní fantazie. Ruce pryč od tohoto, naprostá ztráta času, která nesahá ani na hranice céčkových filmů

Prokletý klub (2009)

Tak moc nemám rád Sheena, až se mmi prostě musel začít líbit.Ale jeho "provokativní" proslovy jsou vážně děsně dotěrné. O za to sice nemůže, jeho charisma je otřesné, ale může se trošku zklidnit, to určitě půjde. Každopádně velmi efektivně napsaný příběh, který se zkrátka s ničím zbytčně neprplá a jde rovnou do střely a GOOL, ale pozor, naneštěstí Hoopera tam ten gol né vždycky spadne a co není gol, to je hvězda dolů. U mě se teda 2x netrefil, takže průměrně, přesně jak si zaslouží.

Proroctví (2009)

A jsme zase u sci-fi. Byl jsem naivní a myslel jsem si, že mě nějaké SCI-FI konečně pořádně zaujme, ale to se nestalo ani ted. Trošku mi to připomnělo Nezvratný osud, ale v trošku mírnějším podání. Hodnotím, tak jak hodnotím, protože je ve film stále větší množství nevysvětlených záhad a otázek, ale nadruhou stranu jsem rád, že hlavní hrdinové taky jednou zemřou :), to se vidí v málo filmech. Hvězdičku navíc za konečný trik, když celé město pohlcuje žár slunce. Perfektní scéna, nic méně, 60%