• Fantasy

Strážci Galaxie (2014)

Nevěděl jsem co od filmu čekat, ale musím říct, že jsem mile překvapen. Znáte ten druh filmu, o kterým si myslíte, že je to totální pí*ovina, ale díky tomu je to vlastně super podívaná? Tak přesně to jsou strážci galaxie. Banda idiotů zachraňuje vesmír, jeden trpí komplexem ztráty matky v dětství a kompenzuje si ho poslechem hudby ze sedmdesátek nebo co to bylo za desetiletí, ganster mýval ze stromem otrokem, nabušenej zelenáč co touží po pomstě a sexy mařenka. Ideální tým. Všechno dopadlo dobře a ještě jsme si na konci pobrečeli. Né fakt, bylo to dobrý :-)

Transformers: Zánik (2014)

Slátanina sra*ek, film natočenej pouze pro peníze těžící z úspěšností předchozích dílů. Na CZ dabing ani nechoďte, je to hrůza, hlavně některý ty hlášky - navíc jde poznat, že audio stopa je přidaná k videu, je monotonní. * za Beeho

Světová válka Z (2013)

Nevím čím to je, ale přijde mi jinej než ostatní zombie filmy. Něco do sebe má. Lepší ***

Ils (2006)

Tohle byl fakt jeden z nejhorších "filmů" co jsem kdy viděl. Upřímně moc nechápu, jak může mít tak vysoké hodnocení. Ohranej scénař, klasika dům v lese, útěk, blbost, blbost a zase jenom blbost. Ani strašidelný a lekavý to nebylo. Příšerný.

Gran Torino (2008)

Na 5 * to není, ale rozhodně film zaujal, hlavně ten konec.

V zajetí démonů (2013)

Tak nějak nevím jak bych ten film měl hodnotit, celkově horory moc hodnit neumim, já se u nich prostě nebojím. Ale rozhodně to byl jeden z těch lepších "hororů". Každopádně dost udělal Patrick Wilson, kterej hrál skvěle, což se ukázalo už v Insidious a Vera Farmiga mě zaujala už v hororu Orphan. Moc se mi nechce věřit, že je tohle podle skutečný události ale to je vedlejší.