• Fantasy

Harry Potter a Relikvie smrti - část 1 (2010)

Podle mě se jim to docela povedlo, sice místy tam byly nezáživný části, ale když to srovnám třeba s 5kou, kde je celej film hovno a až na konci jedna bitka, tak se jim ta 7ka celkem povedla. Navíc ta 7ka je uplně o něčem jinym než všechny ostatní díly, tam je to ve směs všechno kolem bradavic, tady sou bradavice jen zřídka a aspoň je v 7ce víc částí kde je voldemord, sice mě trošku štve, že dobrá polovina filmu je o tom jak ti tři utíkaj a schovávaj se v lesích, ale i tam byly celkem napínavý chvilky, takže když to shrnu, tak podle mě celkem úspěch. Těšim se na druhou část.

Twilight sága: Zatmění (2010)

celej film mluvijou o tom, ze pridou znovuzrozeni a pripravujou se na ne a na konci cela bitka skonci, aniz by poradne zacla. Jinak je ten film celkem o nicem, to nema ani poradnej scenar...

Dokonalý svět (2010) (seriál) odpad!

první díl mi bohatě stačil

Vyfič! (2009)

vydržel sem se na to koukat 40 minut, ale dýl už to nešlo... přepl sem to na konec abych veděl jak to dopadne, ale to je tak jediný co mě na tom zajímalo..

Coach Carter (2005)

Jak napsal DJkoma, není moc dobrejch filmů o basketu :-)

Forrest Gump (1994)

bez pochyby nejlěpší film, kterej sem kdy ve svym životě viděl... Já sem ohledně hodnocení filmů většinou hodně velkej pesimista, ale tohle je mistorvský dílo, který mi vehnalo slzy do oči. Úžasnej příběh, obsazení, hudba prostě věechno... Po skončení ( i během ) filmu jsem měl takový pocity, jaký sem snad ještě v životě neměl.

Vy nám taky, šéfe! (2008)

Já vás nepobírám. 90% z Vás v tom hledá jenom chyby. Zkuste v tom hledat ty kladný body filmu, dyť tak strašný to nebylo, já sem se celkem pobavil

Iron Man 2 (2010)

Jednička byla lepší, tole je svým způsobem okopírovaná 1... začátek - politický kecy - konec, boj úlavním nepřítelem. Ale i tak je to supr podívaná na kterou sem čekal od dob, kdy se oznámilo že bude i IM2... :-)

Blade (1998)

No, já si film o upírech představuju teda krapet jinak, tole byla celkem slušná komedie, z dějem na bodu mrazu. Film se točí kolem pár postav, který dělaj pořád to stejný... s nudným výrazem v obličeji jsem alespoň od závěru čekal, že vyvolaj opravdu BOHA upírů, ale tohle to byl opravdu propadák. Efekty opravdu hrůza, ale ok je to 12 let starej film, na tu dobu celkem fajn, nejspíš to bude tím, že jsem starší akčni film neviděl pěkne dlouho, a tak jsem prostě čekal Graficky upravený film rovný dněšní době, ale když odmyslím tohle tak i tak je to absolutně bezdějná blbost, co uráží pravé filmy o pravých upírech.